Последние новости
Главная / Новости / В Овручі в квартирний полон потрапила 5-річна дівчинка — Новости Житомира

В Овручі в квартирний полон потрапила 5-річна дівчинка — Новости Житомира

В Овручі в квартирний полон потрапила 5-річна дівчинка
11 серпня о 17:08 на пункт зв’язку 12-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Овруч надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир районного центру залишились зачиненою 5-річна дівчинка. До служби порятунку «101» зателефонувала її мама. Жінка вийшла на кілька хвилин до сусідки по сходовій клітині та злегка причинила двері. Коли ж повернулася назад, то не змогла увійти в оселю. Спочатку вона намагалася самотужки потрапити до житла, але намагання виявились марними. Тому мати викликала на допомогу рятувальників.
Останні, прибувши до місця виклику, з’ясували, що квартира знаходиться на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Надзвичайники прийняли рішення потрапляти в помешкання через вікно, не ламаючи вхідні двері. За допомогою трьохколінної драбини вони дісталися балкону. Його двері також були прочинені, тому рятувальникам вдалося дістатися всередину, не використовуючи спеціальне обладнання та не псувати майно в оселі.
Дівчинка ховалася в кутку та кликала маму. За її словами, вона зачепила клямку та наглухо зачинила квартиру, а для того щоб зрушити клямку у зворотному напрямку необхідно прикласти фізичну силу. Допомога медиків дитині не знадобилася. Щаслива мати щиро подякувала рятувальникам за оперативну та професійну роботу.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"