Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області учасники АТО можуть навчатись в ПТУ та автошколах за кошти держбюджету — Новости Житомира

У Житомирській області учасники АТО можуть навчатись в ПТУ та автошколах за кошти держбюджету — Новости Житомира

У Житомирській області учасники АТО можуть навчатись в ПТУ та автошколах за кошти держбюджету
У Житомирській області учасники АТО мають можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у професійно-технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ, навчально-курсових комбінатах, курсах водіїв тощо з терміном навчання до 12 місяців.
Про це йдеться у повідомленні на сайті Житомирської облдержадміністрації.
«На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» у Житомирській області затверджено відповідний план заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції. На зазначені цілі області виділено 1,5 млн грн. Бажаючі мають звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання, які укладатимуть відповідні договори з навчальними закладами про спрямування та освоєння у 2015 році коштів на навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації демобілізованих учасників антитерористичної операції за рахунок бюджетних коштів», – йдеться у повідомленні.
У Житомирі навчати військових за бюджетний кошт будуть: державний навчальний заклад «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну, професійно-технічне училище № 5, Житомирський професійний політехнічний ліцей, ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну», ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище», центр професійно-технічної освіти; вище професійне училище Житомирського державного технологічного університету, Житомирський професійний ліцей харчових технологій, професійний ліцей легкої промисловості; професійний ліцей сфери послуг.
Підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв навчальних транспортних засобів у Житомирі проводитимуть: ПП. Науково-навчальний центр «Корбутівка», ЖДУ ім. Франка, професійний політехнічний ліцей, ТОВ «Автошкола Драйв», агротехнічний коледж, Житомирський національний агроекологічний університет, ЖДТУ, Центр професійно – технічної освіти м. Житомир, державний обласний навчально – курсовий комбінат, обласна автомобільна школа ВСА, автомобільна школа ТСОУ, військовий інститут ім. С.П. Корольова, автомобільно – дорожній коледж Національного транспортного університету, КП «Житомирське трамвайно – тролейбусне управління» Філія «Житомирський державний обласний навчально – курсовий комбінат» УДП «УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС», Житомирська філія ТзОВ «Технічний ліцей».

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена