Последние новости
Главная / Новости / Студенти Житомирського агроуніверситету висунули свою кандидатуру на посаду ректора — Новости Житомира

Студенти Житомирського агроуніверситету висунули свою кандидатуру на посаду ректора — Новости Житомира

Студенти Житомирського агроуніверситету висунули свою кандидатуру на посаду ректора
8 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася конференція студентів, на якій, зокрема, студенти вишу визначилися з кандидатом на посаду ректора від студентства. Більше 150 делегатів конференції висловили свою довіру і висунули на цю посаду доктора економічних наук Олега Скидана.
Розгляду цього питання на конференції передувало опитування студентів університету. Відповідне відео звернення до студентів університету було розміщено у соціальних мережах, зокрема на . При цьому було запропоновано висловити свою підтримку чи не підтримку кандидатури Скидана О.В. на посаду ректора ЖНАЕУ.
Участь у голосуванні протягом 27 серпня-8 вересня 2015 року взяли 865 осіб, з яких 91,8% або 794 особи підтримали цю кандидатуру.
Як стверджують в університеті, це перший в Україні прецедент, коли кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу висувається не тільки викладачами, а й студентами.
Нагадаємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 333-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника вищого навчального закладу» оголошено конкурс на заміщення посади ректора Житомирського національного агроекологічного університету. Вибори відбудуться 15 жовтня 2015 року.

Интересное

У Новограді-Волинському відкрили пам’ятник воїнам, які загинули на сході України — Новости Житомира

23 серпня у свято Дня Державного Прапора, у Новограді-Волинському Житомирської області було відкрито пам’ятник воїнам, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. На заході були присутні керівники міста та району, місцеві жителі, а також народний депутат України Борислав Розенблат. Цього дня у Новограді-Волинському ніяких святкувань до Дня прапору не було заплановано, адже в