Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» | Новости Житомира

На Житомирщині завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» | Новости Житомира

У районних і міських турах національного турніру професійної майстерності педагогічних працівників взяли участь 334 вчителі загальноосвітніх навчальних закладів області, з яких 20 увійшли до фінального етапу обласного туру.
Про це інформують на сайті ОДА.
У цьому році конкурс визначив переможців у чотирьох номінаціях:
«Англійська мова» – Вікторія Петракович; «Математика» – Андрій Максименко; «Історія» – Тетяна Гуцул; «Захист Вітчизни» – Галина Хімічук.
Усі конкурсанти виявили високий професіоналізм і творчий підхід до вирішення проблем навчання і виховання юних громадян України.

Интересное

У новому опалювальному році у 4-х навчальних закладах Житомира запрацюють котельні на твердому паливі. ФОТО Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

На подвір’ї дитсадка №10 з понеділка працює техніка. Тут готуються до опалювального сезону і встановлюють новеньку котельню.  Вона працює на твердому паливі і дозволить не лише відмовитися від дорогого газу, але й допоможе зекономити на опаленні бюджетні кошти. Заощадило місто і на придбанні котелень, адже практично усі витрати покрив проект ООН. До настання холодів у