Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі — Новости Житомира

На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі — Новости Житомира

На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі
На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі Сьогодні, 15:31 Позов прокуратури Малинського району про визнання неповнолітньої спадкоємницею житлового будинку та земельної ділянки, які залишилися після смерті батька, судом задоволено у повному обсязі.
Установлено, що після смерті батька, який проживав у с. Іванівка, залишився житловий будинок з господарськими приміщеннями вартістю понад 50,5 тис грн та земельна ділянка вартістю понад 45 тис грн.
Однак донька, яка позбавлена батьківського піклування та виховується у Бердичівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт, через свій неповнолітній вік не змогла належним чином оформити своє право на спадщину.
Відтак, у порушення чинного законодавства, право на спадщину набули лише близькі родичі.
Прокуратура району, з метою захисту житлових і майнових прав дитини-сироти, звернулася з позовом до суду, який визнав за донькою померлого право на частку спадщини.

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала