Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі — Новости Житомира

На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі — Новости Житомира

На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі
На Житомирщині дитина-сирота ледве не залишилась без оселі Сьогодні, 15:31 Позов прокуратури Малинського району про визнання неповнолітньої спадкоємницею житлового будинку та земельної ділянки, які залишилися після смерті батька, судом задоволено у повному обсязі.
Установлено, що після смерті батька, який проживав у с. Іванівка, залишився житловий будинок з господарськими приміщеннями вартістю понад 50,5 тис грн та земельна ділянка вартістю понад 45 тис грн.
Однак донька, яка позбавлена батьківського піклування та виховується у Бердичівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт, через свій неповнолітній вік не змогла належним чином оформити своє право на спадщину.
Відтак, у порушення чинного законодавства, право на спадщину набули лише близькі родичі.
Прокуратура району, з метою захисту житлових і майнових прав дитини-сироти, звернулася з позовом до суду, який визнав за донькою померлого право на частку спадщини.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"