Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області майже 550 міліціонерів будуть охороняти громадський порядок у святкові дні — Новости Житомира

У Житомирській області майже 550 міліціонерів будуть охороняти громадський порядок у святкові дні — Новости Житомира

У Житомирській області майже 550 міліціонерів будуть охороняти громадський порядок у святкові дні
Святкові заходи на території області розпочалися уже 21 серпня і триватимуть до 25 серпня. Загалом очікується проведення у 71 населеному пункті області майже 150 масових заходів, участь в яких візьмуть до 27 тисяч жителів та гостей Житомирщини.
Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Для охорони громадського порядку та безпеки громадян працюватимуть посилені патрульні наряди міліції. Під час проведення заходів залучатиметься близько 550 працівників органів внутрішніх справ. До їх основних завдань, повідомив заступник начальника УМВС Юрій Лебідь, входитиме забезпечення правопорядку, попередження можливих провокативних чи конфліктних ситуацій, організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам у громадських місцях, недопущення хуліганств та інших правопорушень», – йдеться у повідомленні.
За інформацією правоохоронців, у Житомирі заплановано проведення 26 святкових заходів за участі до 10 тисяч жителів та гостей обласного центру. Правопорядок вартуватимуть до сотні міліціонерів, у тому числі нацгвардійці. Патрульні наряди будуть максимально наближені до місць проведення заходів, також працюватимуть у місцях масового відпочинку громадян, лісопаркових зонах тощо.
«Правоохоронці бажають всім жителям та гостям Житомирщини гарного свята та нових позитивних вражень, а у разі виникнення незрозумілих ситуацій радять відразу звертатись до міліції», – інформує прес-служба.
Як повідомляв , обласне управління МВС кілька днів тому повідомляло, що з різних джерел дестабілізуючих сил на території області в передсвяткові та святкові дні.

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена