Последние новости
Главная / Новости / Підрахунок голосів на скандально відомій дільниці у Житомирському технологічному університеті | Новости Житомира

Підрахунок голосів на скандально відомій дільниці у Житомирському технологічному університеті | Новости Житомира

На виборчій дільниці №181374, яка знаходиться у приміщенні Житомирського державного технологічного університету, 15 листопада проголосувало понад 500 виборців, здебільшого студентів. О 19.45 біля кабінок стояла черга з бажаючих проголосувати.
Саме тут під час першого туру виборів 25 жовтня зафіксували підкуп виборців і . У другому турі спостерігачі не зафіксували тут суттєвих порушень.
За результатами виборів на цій дільниці більшість голосів дісталась Сергію Сухомлину – за нього проголосувало 244 людини, Любов Цимбалюк підтримало 223 людини, 39 виборців зіпсували бюлетені.

Интересное

У Житомирі 2 жовтня стартує набір до патрульної поліції — Новости Житомира

З 2 по 23 жовтня 2015 року у м. Житомирі проводитиметься набір до нової патрульної поліції. Бажаючі змінити країну на краще можуть подати заявку, звернувшись особисто за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 6 (приміщення обласного облмуздрамтеатру) або заповнити онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua. Вимоги до кандидатів: – прагнення до якісних змін; – вік від 21 до