Последние новости
Главная / Новости / Підрахунок голосів на скандально відомій дільниці у Житомирському технологічному університеті | Новости Житомира

Підрахунок голосів на скандально відомій дільниці у Житомирському технологічному університеті | Новости Житомира

На виборчій дільниці №181374, яка знаходиться у приміщенні Житомирського державного технологічного університету, 15 листопада проголосувало понад 500 виборців, здебільшого студентів. О 19.45 біля кабінок стояла черга з бажаючих проголосувати.
Саме тут під час першого туру виборів 25 жовтня зафіксували підкуп виборців і . У другому турі спостерігачі не зафіксували тут суттєвих порушень.
За результатами виборів на цій дільниці більшість голосів дісталась Сергію Сухомлину – за нього проголосувало 244 людини, Любов Цимбалюк підтримало 223 людини, 39 виборців зіпсували бюлетені.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"