Последние новости
Главная / Новости / Американці передали українським військовим польовий госпіталь за 7, 6 млн дол. ФОТО — Новости Житомира

Американці передали українським військовим польовий госпіталь за 7, 6 млн дол. ФОТО — Новости Житомира

Американці передали українським військовим польовий госпіталь за 7, 6 млн дол. ФОТО
На території військової частини 95 бригади у Житомирі 18 серпня презентували військово-польовий госпіталь який Сполучені Штати Америки офіційно передали уряду України. Вартість цього госпіталю становить близько 7,6 мільйонів доларів, але американці переконані, що наразі, через ситуацію на Сході України, саме така допомога буде найбільш доречною.
У цьому переконаний і полковник Андрій Верба – директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, який під час вітального слова наголосив на тому, що США завжди підтримували прагнення українців бути незалежними, а нині за це право уже більше року точаться бої у східних регіонах. Українські військовослужбовці і бійці добровольчих батальйонів протистоять натиску сепаратистів і російських найманців. Завдання медиків безпосередньо у зоні АТО – рятувати життя і саме такий госпіталь допомагатиме в цьому.
Верба наголосив, що госпіталь – це практична допомога військовослужбовцям і медикам. Крім госпіталя, у якості гуманітарної допомоги, також надійшли ліки.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"