Последние новости
Главная / Новости / Синоптики передбачають помірну спеку в Україні до кінця вересня — Новости Житомира

Синоптики передбачають помірну спеку в Україні до кінця вересня — Новости Житомира

Синоптики передбачають помірну спеку в Україні до кінця вересня
Синоптики передбачають помірну спеку в Україні до кінця вересня Сьогодні, 09:45 В Україні літня погода збережеться до кінця вересня – початку жовтня.
Про це на брифінгу 18 вересня розповів директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.
“Протягом найближчих днів буде найвищий температурний режим. Після цього температура знизиться на 4-6 градуси і становитиме 23-28 градусів”, – сказав Микола Кульбіда.
За його словами, найбільш відчутне зниження температури можна очікувати, починаючи з останніх днів вересня – перших днів жовтня, коли денна температура знизиться до 15-20 градусів.
“Ми сподіваємося, що зміна атмосферних процесів призведе до випадання дощів у більшості регіонів України”, – сказав Кульбіда.
Директор Укргідромецентру розповів, що в нинішньому сезоні на території України встановилася комплексна посуха, яка охоплювала три компоненти – повітря, ґрунти і воду.
“Збіг цих трьох компонентів по своїй тривалості аналогів не мали. Це дійсно екстремальний рік”, – сказав він.
Зокрема, через посуху зафіксований найнижчий приплив води в київське водосховище з 1921 року.

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.