Последние новости
Главная / Новости / Людмила Коваль презентувала книгу віршів для дітей — Новости Житомира

Людмила Коваль презентувала книгу віршів для дітей — Новости Житомира

Людмила Коваль презентувала книгу віршів для дітей
Сьогодні, 21 вересня, у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича відбулася презентація книги поетеси-житомирянки Людмили Коваль «Українські берегині». Про це повідомляє прес-служба ОДА.
Книга призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Автором малюнків та дизайну виступає син Людмили Коваль – Віталій. Вірші у збірці розповідають про найближчих для дітей людей – маму, бабусю, сестричку та навіть ляльку, яка в дитинстві завжди поруч.
«Ця книжечка повинна пробудити у наших дітлахів ту іскорку, яка живе в душі, і вони більше любили своїх рідних, які знаходяться поруч з ними. Повірте, що потім ці діти полюблять увесь світ», – зазначила авторка книги.
Дитяча збірка увійшла до переліку 17 видань соціально значущої літератури місцевих авторів, які до кінця року будуть видані за кошти обласного бюджету, та поповнить бібліотечні фонди області тиражем у 1000 примірників.
У книзі авторка через позитивні образи виховує у дитячого читача почуття любові до різної землі, патріотизму та гідності.

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.