Последние новости
Главная / Новости / Людмила Коваль презентувала книгу віршів для дітей — Новости Житомира

Людмила Коваль презентувала книгу віршів для дітей — Новости Житомира

Людмила Коваль презентувала книгу віршів для дітей
Сьогодні, 21 вересня, у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича відбулася презентація книги поетеси-житомирянки Людмили Коваль «Українські берегині». Про це повідомляє прес-служба ОДА.
Книга призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Автором малюнків та дизайну виступає син Людмили Коваль – Віталій. Вірші у збірці розповідають про найближчих для дітей людей – маму, бабусю, сестричку та навіть ляльку, яка в дитинстві завжди поруч.
«Ця книжечка повинна пробудити у наших дітлахів ту іскорку, яка живе в душі, і вони більше любили своїх рідних, які знаходяться поруч з ними. Повірте, що потім ці діти полюблять увесь світ», – зазначила авторка книги.
Дитяча збірка увійшла до переліку 17 видань соціально значущої літератури місцевих авторів, які до кінця року будуть видані за кошти обласного бюджету, та поповнить бібліотечні фонди області тиражем у 1000 примірників.
У книзі авторка через позитивні образи виховує у дитячого читача почуття любові до різної землі, патріотизму та гідності.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"