Последние новости
Главная / Новости / Два львівянина вкрали 100 шоколадок із житомирського супермаркету — Новости Житомира

Два львівянина вкрали 100 шоколадок із житомирського супермаркету — Новости Житомира

Два львів’янина вкрали 100 шоколадок із житомирського супермаркету
Двоє дорослих чоловіків викрали з супермаркету на Житомирщині близько ста плиток шоколаду на суму 2 тис. грн.
Про це повідомила прес-служба УМВС в Житомирській області.
Про викрадення солодощів, правоохоронцям повідомили в адміністрації супермаркету. Виклик на лінію «102» надійшов близько 18.00, учора 28 серпня, йдеться у повідомленні. Плитки вкрали просто з прилавки. Їх вартість оцінена у дві тисячі гривень.
Заявники повідомили правоохоронців про прикмети злодіїв та автотранспорт, на якому вони пересувалися.
Про подію й інші відомості було сповіщено усі зовнішні наряди міліції, які несли службу з охорони громадського порядку на вулицях обласного центру. Вже за чверть години екіпаж працівників ДАІ на виїзді з м. Житомира помітив автомобіль «Део», який стояв на узбіччі. За прикметами машина була схожа на розшукувану. У її салоні знаходилися двоє чоловіків, за описом схожих на крадіїв. У салоні автівки правоохоронці знайшли сумку, наполовину заповнену шоколадними виробами. Загалом вилучено близько ста плиток шоколаду різних марок.
Правоохоронці встановили, що затриманими є 37-ми та 38-річні львів’яни, які приїхали у Житомир на гостини. Навіщо їм знадобилася така кількість солодощів, чоловіки чітко пояснити не змогли. Читайте також: Підліток вкрав артефакт з руїн Помпеї, щоб купити iPhone 6 За фактом крадіжки міліція порушила кримінальне провадження.
Нині любителям солоденького світить штраф, громадські або виправні роботи. Утім їх можуть і позбавити волі на строк до трьох років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"