Последние новости
Главная / Новости / На День міста «Битва за Житомир» пройшла на новому рингу — Новости Житомира

На День міста «Битва за Житомир» пройшла на новому рингу — Новости Житомира

На День міста «Битва за Житомир» пройшла на новому рингу
На майдані Корольова 12 вересня відбувся турнір зі змішаних видів єдиноборств MMA «Битва за Житомир».
Билися спортсмени нановому рингу, придбаному за кошти держбюджету. На сесії міської ради 29 липня депутати виділили з міського бюджету 135 тис. грн на придбання розбірного рингу для проведення міжнародних, всеукраїнських, міських змагань та застосування його на загальноміських заходах.
Учасниками турніру стали спортсмени з Житомира, Коростишева, Рівного, смт. Березне, Рівненської області та Умані. Формула бою: два раунди по п’ять хвилин. Хлопці бились у відкритих чотирьохунцових рукавичках, без захисту на ноги та з відкритою головою. Спортсмени провели шість боїв. Всі учасники отримали грамоти та грошові винагороди.
MMA – вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Особливу популярність мають відкриті змагання з MMA — бої мішаного стилю, чи «бої без правил».
Як повідомляв , спортсмени привітали Житомир з Днем міста,

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала