Последние новости
Главная / Новости / На День міста «Битва за Житомир» пройшла на новому рингу — Новости Житомира

На День міста «Битва за Житомир» пройшла на новому рингу — Новости Житомира

На День міста «Битва за Житомир» пройшла на новому рингу
На майдані Корольова 12 вересня відбувся турнір зі змішаних видів єдиноборств MMA «Битва за Житомир».
Билися спортсмени нановому рингу, придбаному за кошти держбюджету. На сесії міської ради 29 липня депутати виділили з міського бюджету 135 тис. грн на придбання розбірного рингу для проведення міжнародних, всеукраїнських, міських змагань та застосування його на загальноміських заходах.
Учасниками турніру стали спортсмени з Житомира, Коростишева, Рівного, смт. Березне, Рівненської області та Умані. Формула бою: два раунди по п’ять хвилин. Хлопці бились у відкритих чотирьохунцових рукавичках, без захисту на ноги та з відкритою головою. Спортсмени провели шість боїв. Всі учасники отримали грамоти та грошові винагороди.
MMA – вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Особливу популярність мають відкриті змагання з MMA — бої мішаного стилю, чи «бої без правил».
Як повідомляв , спортсмени привітали Житомир з Днем міста,

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"