Последние новости
Главная / Новости / Генштаб нагородив волонтера з Бердичева нагрудним знаком «За заслуги перед ЗСУ» — Новости Житомира

Генштаб нагородив волонтера з Бердичева нагрудним знаком «За заслуги перед ЗСУ» — Новости Житомира

Генштаб нагородив волонтера з Бердичева нагрудним знаком «За заслуги перед ЗСУ»
Наказом № 514 від 20 серпня 2015 року Генеральний штаб Збройних Сил України нагородив майора запасу, волонтера з Бердичева Олександра Савіна почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами України». Свою відзнаку Олександр Савін отримав 26 серпня на ранковому шикуванні у військовій частині – польова пошта В3231, що у Бердичеві. Нагороду за вагомий особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій сфері життєдіяльності Збройних Сил України, всебічну підтримку підрозділів Збройних Сил України, що беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, волонтер прийняв особисто, з гордістю промовляючи: «Служу народу України!». Слова вдячності урочисто, на плацу, під звучання військового оркестру та перед усім особовим складом Олександру Савіну висловив тимчасово виконуючий обов’язки командира частини полковник Михайло Мужук: «Нарешті люди згадали про духовні та моральні цінності. Кожен розуміє, що важлива будь-яка його допомога. Почали активно функціонувати благодійні фонди та громадські організації.
Вони працюють на благо української армії. З’явилися волонтери, надважливі зараз люди, котрі не байдужі до потреб кожного воїна, який сьогодні стоїть «на передовій». Найщиріші та найтепліші слова подяки хочеться висловити волонтеру Олександру Володимировичу Савіну. Він особисто та неодноразово допомагав українським військовослужбовцям, які зараз тримають оборону на Сході України.
Ми щиро дякуємо Вам за вашу сміливість, ентузіазм, невтомні зусилля, життєдайну енергію, вчасну і таку необхідну допомогу. Народ і армія – єдині. Слава Україні!».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"