Последние новости
Главная / Новости / Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям
Депутати Житомирської облради хочуть на 200 тис. грн збільшити суму коштів, які направляються на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам.
Проект рішення сесії про внесення змін до рішення обласної ради від 16.01.15 №1379 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2015 рік» опублікований на сайті облради 28 серпня.
«Викласти пункт 1 розділу 2 Програми у редакції «Матеріальна допомога громадянам, яка надається головою обласної ради, заступниками голови обласної ради, депутатами обласної ради – 1775,00 тис.грн. У рядку «Разом» розділу 2 цифру 3658,8 тис. грн замінити цифрою 3858,8 тис.грн», – йдеться у проекті рішення.
У Програмі, яка була прийнята на початку року, передбачалося виділення на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам 1 млн 575 тис. грн.
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбудуться вибори до місцевих рад.
Як повідомляв , чергова сесія Житомирської обласної ради . На засіданні депутати планують .

Интересное

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на Кубку кіборгів — Новости Житомира

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на “Кубку кіборгів” Сьогодні, 15:52 Житомирянин Тимур Валєєв, вихованець ДЮСШ “Авангард”, виграв другий міжнародний турнір з дзюдо “Кубок кіборгів”, який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Наш земляк став найкращим у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи. Тимур гідно переміг чотирьох суперників. Гарно показали себе і інші вихованці ДЮСШ