Последние новости
Главная / Новости / Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям
Депутати Житомирської облради хочуть на 200 тис. грн збільшити суму коштів, які направляються на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам.
Проект рішення сесії про внесення змін до рішення обласної ради від 16.01.15 №1379 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2015 рік» опублікований на сайті облради 28 серпня.
«Викласти пункт 1 розділу 2 Програми у редакції «Матеріальна допомога громадянам, яка надається головою обласної ради, заступниками голови обласної ради, депутатами обласної ради – 1775,00 тис.грн. У рядку «Разом» розділу 2 цифру 3658,8 тис. грн замінити цифрою 3858,8 тис.грн», – йдеться у проекті рішення.
У Програмі, яка була прийнята на початку року, передбачалося виділення на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам 1 млн 575 тис. грн.
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбудуться вибори до місцевих рад.
Як повідомляв , чергова сесія Житомирської обласної ради . На засіданні депутати планують .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"