Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі майже о півночі завершився фестиваль пам’яті Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі майже о півночі завершився фестиваль пам’яті Володимира Шинкарука — Новости Житомира

У Житомирі майже о півночі завершився фестиваль пам’яті Володимира Шинкарука
У Житомирі майже о півночі завершився фестиваль пам’яті Володимира Шинкарука Сьогодні, 11:41 Вчора, 19 серпня, у Житомирі відбувся перший фестиваль пам’яті Володимира Шинкарука «Пісенний Спас». У день народження видатного житомирянина зала відремонтованого літнього театру «Ракушка» була переповнена.
Вдячні шанувальники купували книги та диски Володимира Шинкарука перед концертом, а в залі щиро плакали та аплодували. Ведучою фестивалю була донька Володимира Федоровича Ірина Шинкарук. Вона багато розповідала про свого батька, оголошувала артистів, сама співала та декламувала вірші.
Звукозаписи з голосом Володимира Шинкарука доповнювали виступи виконавців. Сцена «Ракушки» зібрала вірних друзів поета та композитора, які виконували його пісні. Ті, хто не займаються професійним співом, читали вірші. Зокрема, поетичні твори декламували народний артист України Володимир Талашко, народний депутат Олесь Доній та співачка Анжеліка Рудницька.
Згадуючи про Володимира Шинкарука, друзі називали його просто Володя або Федорович. Як розповів Олесь Доній, саме Володимир Федорович зробив його, тоді ще російськомовного студента з також оточення українцем.
За словами Ірини Шинкарук, її тато протягом останніх п’яти років життя багато чого встиг. Він знав про важку хворобу, а тому не гаяв марно жодної хвили. Саме тому, зробив звукозапис своїх пісень, поетичних і прозових творів.
На житомирській сцені було багато виконавців. Серед них, зокрема, добре відомі Мар’ян Гаденко, Ніна Матвієнко, ВІА «Кобза» та зовсім молоді Андрій Князь і Артем Кондратюк.
Глядачі не стримували сліз, коли номери виконавців порушували тему війни. Весь зали стоячи вшанував пам’ять бійців 95-ї бригади. На це було боляче дивитися і покійному Володимиру Шинкаруку. Всі свої переживання він викладав у пісні та вірші. Тема АТО відображена у такій інтерпретації автора:
Долі, кулями роздерті,
Біль, що в серці не затих…
І сьогодні наші мертві
Неспокійні за живих…
Фестиваль «Пісенний Спас» завершився майже о півночі. Вдячні шанувальники творчості Володимира Шинкарука розійшлися переповнені емоціями і з переконанням, що весь вечір він був разом із нами на сцені та в залі.
Вже сьогодні, 20 серпня учасники фестивалю відвідають у Житомирському госпіталі бійців АТО, де виконають для них свої композиції.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"