Последние новости
Главная / Новости / У Головному управлінні Держгеокадастру в Житомирській області назвали перелік документів за якими учасники АТО зможуть отритмати землю — Новости Житомира

У Головному управлінні Держгеокадастру в Житомирській області назвали перелік документів за якими учасники АТО зможуть отритмати землю — Новости Житомира

У Головному управлінні Держгеокадастру в Житомирській області назвали перелік документів за якими учасники АТО зможуть отритмати землю
Учасникам антитерористичної операції, які проживають у Житомирській області, аби безкоштовно отримати земельну ділянку поза межами населених пунктів, для ведення особистого селянського господарства та садівництва, необхідно подати клопотання до Головного управління Держгеокадастру.
Про це повідомила прес-служба Держгеокадастру в Житомирській області.
«У клопотанні зазначаються: цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються: графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб). В той же час, необхідно зважати на положення статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни», де визначено, що учасникам бойових дій надаються пільги, в тому числі, першочергове відведення земельних ділянок для садівництва і городництва. А тому, для забезпечення можливості першочергового задоволення військовослужбовців-учасників АТО, необхідно повідомляти Головному управлінню про наявність відповідного статусу під час подачі вищезазначених клопотань», – йдеться в повідомленні.
Підставою для відмови у наданні дозволу військовослужбовцю-учаснику АТО може бути лише невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
Під час звернень до Головного управління військовослужбовцям-учасникам АТО необхідно також зважати на вимоги ч. 4 ст. 116 Земельного кодексу України, а саме: передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання, – повідомила прес-служба.
Колегією Державного агентства земельних ресурсів України прийнято рішення від 14 жовтня 2014 року № 2/1, згідно якого передбачається під час розгляду клопотань про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у триденний строк з дня отримання відповідних клопотань надсилати органам місцевого самоврядування запити про висловлення позиції щодо можливості надання відповідного дозволу, – зазначили в повідомленні.
Як повідомляв , у Новограді-Волинському і.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"