Последние новости
Главная / Новости / Свята в Житомирі, Коростені та Чуднові пройшли без ексцесів, — міліція — Новости Житомира

Свята в Житомирі, Коростені та Чуднові пройшли без ексцесів, — міліція — Новости Житомира

Свята в Житомирі, Коростені та Чуднові пройшли без ексцесів, – міліція
Святкові заходи у Житомирі, Чуднові та Коростені відбулися без грубих порушень громадського порядку.
Про це інформують працівники міліції, які безпосередньо охороняли правопорядок на вулицях обласного та вказаних районних центрів, – інформували у прес-службі УМВС України в Житомирській області.
«Відзначення Днів міст Житомира та Чуднова, а також щорічний «Фестиваль дерунів» у Коростені, пройшли спокійно. Найбільше заходів традиційно відбулося в обласному центрі – 22 за участі близько 10 тисяч осіб. Приблизно таку ж кількість учасників зібрав у Коростені фестиваль дерунів. Повідомлень про порушення громадського порядку або вчинення кримінальних діянь під час їх проведення не надходило», – йдеться у повідомленні.
У міліції інформують, що упродовж святкових вихідних 12-13 вересня до чергових частин міськрайвідділів надійшло 605 повідомлень, 112 з них з ознаками кримінальних правопорушень, а саме: крадіжки, незаконне заволодіння транспортним засобом, нанесення тілесних ушкоджень, незаконне поводження з наркотичними засобами та інші.
У 12 випадках встановлені особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних протиправних діянь.
Як повідомляв , цими днями у місцях проведення масових заходів .

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.