Последние новости
Главная / Новости / Найбільшу компенсацію за проживання переселенців отримує готель «Житомир» — Новости Житомира

Найбільшу компенсацію за проживання переселенців отримує готель «Житомир» — Новости Житомира

Найбільшу компенсацію за проживання переселенців отримує готель «Житомир»
З обласного бюджету заплатять 323 тис. грн грошової допомоги за проживання та харчування переселенців в комунальних закладах Житомирської області у липні 2015 року.
Відповідне розпорядження губернатор Сергій Машковський підписав 8 вересня.
«Департаменту фінансів облдержадміністрації виділити департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на проведення перерахування грошової допомоги за проживання та харчування внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції кошти у сумі 323324,79 грн», – йдеться у документі.
Департаменту праці та соціального захисту населення повинен перерахувати грошову допомогу за проживання (без житлово-комунальних послуг) та харчування переселенців за липень 2015 року таким установам:
комунальному підприємству «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради (готель «Житомир») – 218 тис. 226,62 грн;
Житомирській обласній школі вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради (спортивно-оздоровча база с. Березина) – 37 тис. 529,83 грн;
дочірньому підприємству «Санаторій для батьків з дітьми «Тетерів» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» – 67 тис. 568,34 грн.
Як повідомляв , на початок серпня 2015 року у Житомирській області із зони проведення АТО та АР Крим. В готелі «Житомир» (КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради) проживали 84 особи, в санаторії для батьків з дітьми «Тетерів» (м.Коростишів) – 204 особи, у спортивно-оздоровчому таборі «Олімпієць» (с.Березина Житомирського району) – 30 осіб.
На початку вересня облдержадміністрація повідомляла, що за комунальні послуги і у закладу утворилася заборгованість – понад 400 тис. грн за електроенергію. Переселенцям запропонували житло у селах в різних районах Житомирської області, але вони відмовилися.
«З настанням опалювального сезону заборгованість лише зросте. Вихід – або розселення переселенців, або відключення електропостачання», – попереджає влада.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"