Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі нарешті з’явився механізм врегулювання процедур демонтажу тимчасових споруд та реклами | Новости Житомира

У Житомирі нарешті з’явився механізм врегулювання процедур демонтажу тимчасових споруд та реклами | Новости Житомира

Рішення “Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів” було прийнято під час засідання виконавчого комітету 3 лютого.
Документом чітко визначені випадки і підстави, у яких тимчасова споруда та рекламний засіб (далі ТС та РЗ) підлягають демонтажу. Порядок описує і кроки, які повинна здійснити уповноважена особа до демонтажу (винесення припису, його фотофіксація, встановлення особи власника ТС та РЗ та ін.), а також під час даної процедури.
Нові правила містять і інформацію про те, у який термін власник самовільно розміщених ТС та РЗ зобов’язаний здійснити їх демонтаж. Окрім того, визначені умови, після виконання яких, власнику повертаються ТС чи РЗ, що були демонтовані уповноваженою особою.
За словами міського голови Сергія Сухомлина, до цього Житомир не мав чітко прописаних правил, за якими б здійснювався демонтаж подібних конструкцій, що створювало певні проблеми, на приклад оскарження дій щодо демонтажу у суді.
Детальніше ознайомитися з «Порядком демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів” можна тут.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"