Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею — Новости Житомира

У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею — Новости Житомира

У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею
У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею Сьогодні, 15:22 Увечері 6 вересня в с.Тетерівка Житомирського району виникла пожежа в цегляній господарчій будівлі.
Власниці, яка перебувала в будинку, зателефонувала сусідка і повідомила що в неї горить літня кухня. Побачивши вогонь на даху, жінка одразу зателефонувала рятувальникам і підручними засобами намагалася гасити полум’я.
Бійці ДСНС локалізували та ліквідували пожежу та не допустили поширення вогню на сусідню господарчу будівлю, що знаходилась на відстані близько 1,5 м від осередку займання. Вогонь знищив покрівлю літньої кухні.
За попередньою версією, загоряння сталось через неправильне влаштування димаря. В літній кухні на твердопаливній плиті господиня сушила фрукти. Через відсутність протипожежної розділки сталось горіння дерев’яних конструкцій стелі, що призвело до подальшого розвитку пожежі.

Интересное

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин — Новости Житомира

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин Сьогодні, 16:21 У Коростенському районі затримано п’ятьох бурштинокопачів. Поблизу с. Гулянка співробітники Управління СБУ та міліції виявили чотирьох місцевих мешканців та киянина, які працювали вночі. Чоловіки використовували світло ліхтарів та електрогенератор. Для видобутку «сонячного каменю» вони зняли поверхневий шар ґрунту на місці родовища та промивали