Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею — Новости Житомира

У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею — Новости Житомира

У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею
У Житомирському районі сушіння фруктів закінчилося пожежею Сьогодні, 15:22 Увечері 6 вересня в с.Тетерівка Житомирського району виникла пожежа в цегляній господарчій будівлі.
Власниці, яка перебувала в будинку, зателефонувала сусідка і повідомила що в неї горить літня кухня. Побачивши вогонь на даху, жінка одразу зателефонувала рятувальникам і підручними засобами намагалася гасити полум’я.
Бійці ДСНС локалізували та ліквідували пожежу та не допустили поширення вогню на сусідню господарчу будівлю, що знаходилась на відстані близько 1,5 м від осередку займання. Вогонь знищив покрівлю літньої кухні.
За попередньою версією, загоряння сталось через неправильне влаштування димаря. В літній кухні на твердопаливній плиті господиня сушила фрукти. Через відсутність протипожежної розділки сталось горіння дерев’яних конструкцій стелі, що призвело до подальшого розвитку пожежі.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"