Последние новости
Главная / Новости / В Райківську колонію намагались передати відео програвач з «незвичайним вмістом» — Новости Житомира

В Райківську колонію намагались передати відео програвач з «незвичайним вмістом» — Новости Житомира

В Райківську колонію намагались передати відео програвач з «незвичайним вмістом»
В Райківську колонію намагались передати відео програвач з «незвичайним вмістом» Сьогодні, 09:54 8 вересня засудженому, який відбуває покарання в Райківській виправній колонії (№73), надійшла посилка.
Володіючи оперативною інформацією щодо можливого вмісту заборонених предметів у даній посилці, співробітники установи провели більш ретельний огляд. В результаті огляду відео-програвача, який знаходився в посилці, було виявлено 10 мобільних телефонів, старанно прихованих.
Знахідку вилучено, по даному факту складено відповідні матеріали, на даний час встановлюється канал надходження заборонених предметів.

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена