Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині чоловік майже не згорів заживо, коли палив сміття. Фото — Новости Житомира

На Житомирщині чоловік майже не згорів заживо, коли палив сміття. Фото — Новости Житомира

На Житомирщині чоловік майже не згорів заживо, коли палив сміття. Фото
31 серпня рятувальникам Радомишля надійшло повідомлення про загорання сухої трави на одній із вулиць районного центру, повідомляють в ДСНС.
Прибулі на місце події рятувальники встановили, що горить суха трава та сміття на відкритій території житлового сектору. Пожежу погасили. Вогонь знищив 1 га сухої рослинності.
Очевидці розповіли, що бачили чоловіка, який спалював сміття на даній території. Від сміття зайнялась суха трава. Коли той зрозумів, що полум’я починає розповсюджуватись, він почав сам гасити вогонь. Проте йому це не вдалось. Чоловік опинився у вогняній пастці.
Медики, що приїхили до прибуття фахівців ДСНС, госпіталізувала постраждалого до Радомишльської центральної районної лікарні.
77-річний чоловік отримав опіки тулуба (70% тіла).
Як повідомляють в ДСНС, цього ж дня, рятувальникам довелось ще 10 разів виїжджати на ліквідацію загорянь сухої трави.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"