Последние новости
Главная / Новости / Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява
Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із заходом сонця Коростишів охоплює темрява.
Тарифи на світло стрімко зросли, а тому на електроенергії економлять не лише в будинках і квартирах, а й на вулицях. Місцева влада саме так аргументує відсутність освітлення. Однак, люди через це витрачають ще більше. Всі зекономлені вдома кошти доводить віддати на таксі та зарядні пристрої до ліхтариків. Якщо в цьому собі відмовити, то можна стати жертвою вуличних грабіжників або травмуватися на тротуарі, вкритому вибоїнами.
Найкраще в місті освітлюється вулиця Дарбіняна, де стоїть будівля райдержадміністрації. Біля міськради, що по вулиці Чапаєва, ситуація трішки гірша – біля приміщення світло, а трохи далі – суцільний морок.
Проблема темряви в Коростишеві обумовлена ще й тим, що ліхтарі освітлюються економними лампами. Справді, вони заощаджують електроенергію, але їх недостатньо для повноцінного освітлення шляху пішоходів і водіїв.
Місцеві жителі жартують, що в той час, коли в гаслах Україна стрімко рухається в Європу, то на практиці Коростишів на Житомирщині повертається у темне Середньовіччя.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"