Последние новости
Главная / Новости / Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява
Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із заходом сонця Коростишів охоплює темрява.
Тарифи на світло стрімко зросли, а тому на електроенергії економлять не лише в будинках і квартирах, а й на вулицях. Місцева влада саме так аргументує відсутність освітлення. Однак, люди через це витрачають ще більше. Всі зекономлені вдома кошти доводить віддати на таксі та зарядні пристрої до ліхтариків. Якщо в цьому собі відмовити, то можна стати жертвою вуличних грабіжників або травмуватися на тротуарі, вкритому вибоїнами.
Найкраще в місті освітлюється вулиця Дарбіняна, де стоїть будівля райдержадміністрації. Біля міськради, що по вулиці Чапаєва, ситуація трішки гірша – біля приміщення світло, а трохи далі – суцільний морок.
Проблема темряви в Коростишеві обумовлена ще й тим, що ліхтарі освітлюються економними лампами. Справді, вони заощаджують електроенергію, але їх недостатньо для повноцінного освітлення шляху пішоходів і водіїв.
Місцеві жителі жартують, що в той час, коли в гаслах Україна стрімко рухається в Європу, то на практиці Коростишів на Житомирщині повертається у темне Середньовіччя.
Джерело статті:

Интересное

На Житомирщині села Леніно і Ленінське перейменують на Ставки та Квітневе відповідно — Новости Житомира

За розпорядженням голови Житомирської облдержадміністрації №193 в області здійснюється організація роботи та виконання заходів, пов’язаних з декомунізацією. Так, інформація щодо організації та виконання заходів, пов’язаних з декомунізацією, станом на 31.08.2015, надійшла до управління культури від Брусилівської, Радомишльської, Любарської, Чуднівської, Коростенської Черняхівської, Червоноармійської, Олевської, Попільнянської, Баранівської, Житомирської, Коростишівської, Лугинської, Малинської, Новоград-Волинської, Романівської райдержадміністрацій та Житомирської міської