Последние новости
Главная / Новости / Громадськість запрошують обговорити кандидата на посаду «земельного» управління Житомирської області — Новости Житомира

Громадськість запрошують обговорити кандидата на посаду «земельного» управління Житомирської області — Новости Житомира

Громадськість запрошують обговорити кандидата на посаду «земельного» управління Житомирської області
11 серпня об 11.00 год. у малій залі облдержадміністрації відбудуться громадські обговорення кандидата на посаду начальника головного управління Держгеокадастру в Житомирській області Глушаниці Максима Володимировича.
Про це повідомляє сайт ОДА.
«Протоколом конкурсної комісії від 08.07.2015 Максим Глущаниця, переможець відкритого конкурсу на визначення начальника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області, рекомендований до призначення на цю посаду», – йдеться у повідомленні.
Біографічна довідка:
Глушаниця Максим Володимирович
Особисті дані: українець, 1982 року народження, одружений, має двох синів.
Освіта:
1. Державний агроекологічний університет (м. Житомир) спеціальність – облік і аудит, економічний факультет (2000-2005 рр.).
2. Київський національний університет будівництва і архітектури, кваліфікація – менеджер, економіст будівництва (2009-2014 рр.).
Трудова діяльність:
2003-2004 рр. – ВАТ «Житомирський завод продовольчих товарів» – головний економіст; напрямки роботи – економічний аналіз, планування, маркетинг.
2004-2008 рр. – КП «Житомирбудзамовник» – головний спеціаліст; напрямки роботи – відповідальний за співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування, юриспруденція.
2008 р. – Виконавчий комітет Житомирської міської ради – головний спеціаліст.
2008-2010 рр. – ПП «Проектування та будівництво» – директор.
2011 р. – ТОВ «Підприємство з іноземними інвестиціями «Деревообробний комбінат «Сімонов і компанія» – директор.
2012–2013 рр. – Комунальне підприємство «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради – директор; напрямки роботи – оперативне управління комунальним майном міста, виконання функцій замовника будівництва житла, управління готельним господарством «Житомир».
2013-2014 рр. – фізична особа-підприємець; напрямки роботи – технічна інвентаризація об’єктів нерухомості, юридичний супровід під час здійснення будівельної діяльності юридичними та фізичними особами, правовий супровід корпоративних клієнтів.
З грудня 2014 р. – помічник-консультант народного депутата України (Борислава Розенблата – ред.) з поширенням дії ЗУ «Про державну службу», 7 ранг державної служби.
Додаткові відомості: володіння українською та російською мовами вільно, польською, англійською, німецькою – зі словником.
«Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених кандидатом на посаду Максимом Глушаницею, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57 та на електронну адресу , – зазначено в повідомленні на сайті ОДА.
На сайті Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру є інформація про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад.
«До участі у конкурсному відборі було допущено 24 кандидати на заміщення вакантних посад. У конкурсі взяли участь 22 кандидати. За результатами письмового іспиту 14 кандидатів успішно склали іспит та були допущені до співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад. Рішенням конкурсної комісії від 08.07.2015 за результатами письмового іспиту та співбесіди з кандидатами із 24 територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області відібрано 5 осіб для зайняття вакантних посад начальників територіальних органів Держгеокадастру у Житомирській області», – інформує відомство.
Як повідомляв , керівник головного управління Держземагентства у Житомирській області, депутат міськради Володимир Михалець 11 червня був в розмірі 10 тис. доларів. Пізніше суд випустив його під заставу. Михалець говорив про те, що все це .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"