Последние новости
Главная / Новости / До Дня святкування міста вийшов друком проспект «Житомир український» — Новости Житомира

До Дня святкування міста вийшов друком проспект «Житомир український» — Новости Житомира

До Дня святкування міста вийшов друком проспект «Житомир український»
Говорить автор проекту, краєзнавець і видавець Георгій Мокрицький:
“З одного боку, назва трошки дивна, тому що хто може сумніватися, що Житомир – український. З іншого боку, ми, краєзнавці, про нього якось не розповідаємо. Ми завжди розповідаємо про поляків, яких багато в Житомирі, прго німців, євреїв, чехів і так далі. А, власне, цікаво знати, яких видатних українців місто дало, які знаменні ключові цікаві події українські відбувалися в місті. І коли я почав працювати над цим виданням, з’ясувалося, що у нас є принаймні 200 українських адрес, які увійшли до цього проспекту”.
Яскраве, зручного формату видання, вміщує 58 архівних фотознімків, коротку історичну інформацію та мапу міста допоможуть усім охочим зорієнтуватись і віднайти позначені у Проспекті “українські” місця Житомира. Подібні видання вже стали доброю традицією від видавництва “Волинь” і краєзнавця Георгія Мокрицького до святкування Дня рідного міста.

Интересное

У Житомирі сотні людей занурювалися в освячену воду та зігрівалися чаєм. Фоторепортаж — Новости Житомира

Зранку, 19 січня сотні житомирян зібралися в гідропарку, щоб скупатися у воді, яку освятили священнослужителі. З житомирянами пірнув у воду і міський голова Сергій Сухомлин.   Для переодягання та обігріву на березі встановлені два намети: чоловічий та жіночий. Також працює ярмарок на якому можна зігрітись гарячими напоями та скуштувати святкової каші.