Последние новости
Главная / Новости / До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання — Новости Житомира

До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання — Новости Житомира

До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук поінформувала про спортивні заходи до Дня незалежності України у місті Житомирі.
21-23 серпня о 17.00 год. у БК «Ріо» (вул.Щорса 135) відбудеться відкритий турнір «Комбінована піраміда» з більярдного спорту, присвячений Дню незалежності України.
21-23 серпня о 12.00 год. у бібліотеці ім.О.Ольжича (Новий бульвар,4) запланований турнір з шахів «Житомирська Незалежність 2015».
Турнір з греко-римської боротьби пройде 21 серпня о 11.00 год. в ДЮСШ з боротьби (вул.Київська, 106).23 серпня о 10.00 год. у міському парку культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна («Ракушка») відбудеться фестиваль карате.

Интересное

В Киевской области мужчина хотел обворовать магазин, но умер — Новости Житомира

В Киевской области мужчина хотел обворовать магазин, но умер Сьогодні, 14:48 41-летний житель Переяслав-Хмельницкого скончался от потери крови. 41-летний мужчина решил залезть в магазин, чтобы “нажиться”, а в итоге умер около здания от потери крови. 9 сентября в районе десяти вечера он разбил окно в одном из магазинов в Переяслав-Хмельницком. Когда он залазил внутрь, порезался