Последние новости
Главная / Новости / До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання — Новости Житомира

До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання — Новости Житомира

До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук поінформувала про спортивні заходи до Дня незалежності України у місті Житомирі.
21-23 серпня о 17.00 год. у БК «Ріо» (вул.Щорса 135) відбудеться відкритий турнір «Комбінована піраміда» з більярдного спорту, присвячений Дню незалежності України.
21-23 серпня о 12.00 год. у бібліотеці ім.О.Ольжича (Новий бульвар,4) запланований турнір з шахів «Житомирська Незалежність 2015».
Турнір з греко-римської боротьби пройде 21 серпня о 11.00 год. в ДЮСШ з боротьби (вул.Київська, 106).23 серпня о 10.00 год. у міському парку культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна («Ракушка») відбудеться фестиваль карате.

Интересное

У Житомирській області стан атмосферного повітря нормалізувався, – СЕС — Новости Житомира

У Житомирській області станом на 8 вересня вміст шкідливих речовин у повітрі не перевищує фонових показників. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Станом на 8 вересня в населених пунктах області, що зазнали найбільшого впливу шкідливих речовин внаслідок пожеж, вміст забруднюючих речовин, що виділяються в процесі горіння, не перевищував гранично допустимих концентрацій. Вміст