Последние новости
Главная / Новости / До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання — Новости Житомира

До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання — Новости Житомира

До Дня незалежності України в Житомирі проведуть спортивні змагання
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук поінформувала про спортивні заходи до Дня незалежності України у місті Житомирі.
21-23 серпня о 17.00 год. у БК «Ріо» (вул.Щорса 135) відбудеться відкритий турнір «Комбінована піраміда» з більярдного спорту, присвячений Дню незалежності України.
21-23 серпня о 12.00 год. у бібліотеці ім.О.Ольжича (Новий бульвар,4) запланований турнір з шахів «Житомирська Незалежність 2015».
Турнір з греко-римської боротьби пройде 21 серпня о 11.00 год. в ДЮСШ з боротьби (вул.Київська, 106).23 серпня о 10.00 год. у міському парку культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна («Ракушка») відбудеться фестиваль карате.

Интересное

У мэра Житомира перед выборами появится помощник — Новости Житомира

 17 августа 2015 года в Житомирском городском совете начали проведение проверки, предусмотренной Законом Украины «Об очищении власти», помощника мэра Житомира Кириченко Сергея Ивановича. Об этом сообщает сайт горсовета и публикует копию декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за 2014 Кириченко С.И. Доходы претендент на должность помощника мэра за прошлый год составили 79