Последние новости
Главная / Новости / Поки у Житомирі мітингували, Глушаницю призначили начальником управління Держгеокадастру — Новости Житомира

Поки у Житомирі мітингували, Глушаницю призначили начальником управління Держгеокадастру — Новости Житомира

Поки у Житомирі мітингували, Глушаницю призначили начальником управління Держгеокадастру
18 серпня голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк підписав наказ про призначення Максима Глушаниці начальником відповідного управляння у Житомирській області.
У розпорядженні є копія наказу.
«Призначити Глушаницю Максима Володимировича на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, як такого, що пройшов конкурсний відбір на цю посаду, в порядку переведення з апарату Верховної Ради України. Взяти до уваги, що Глушаниці М.В. присвоєно 7 (сьомий) ранг державного службовця», – йдеться у наказі.
Зазначено, що підставою для призначення стала заява самого Глушаниці, лист Мінрегіону від 18.08.2015 та лист Житомирської облдержадміністрації від 17.08.2015.
До призначення на цю посаду Максим Глушаниці працював в апараті Верховної Ради помічником народного депутат від Житомира Борислава Розенблата.
Нагадаємо, 11 серпня у приміщенні облдержадміністрації на посаду начальника земельного управління. Громадську раду при Житомирській ОДА майже тригодинне обговорення не задовольнило і вона вирішила .
Як повідомляв , 18 серпня на майдані Корольова мітингували губернатору Машковському. У акції брали участь близько 300 людей, переважно – на мітинг.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"