Последние новости
Главная / Новости / Поки у Житомирі мітингували, Глушаницю призначили начальником управління Держгеокадастру — Новости Житомира

Поки у Житомирі мітингували, Глушаницю призначили начальником управління Держгеокадастру — Новости Житомира

Поки у Житомирі мітингували, Глушаницю призначили начальником управління Держгеокадастру
18 серпня голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк підписав наказ про призначення Максима Глушаниці начальником відповідного управляння у Житомирській області.
У розпорядженні є копія наказу.
«Призначити Глушаницю Максима Володимировича на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, як такого, що пройшов конкурсний відбір на цю посаду, в порядку переведення з апарату Верховної Ради України. Взяти до уваги, що Глушаниці М.В. присвоєно 7 (сьомий) ранг державного службовця», – йдеться у наказі.
Зазначено, що підставою для призначення стала заява самого Глушаниці, лист Мінрегіону від 18.08.2015 та лист Житомирської облдержадміністрації від 17.08.2015.
До призначення на цю посаду Максим Глушаниці працював в апараті Верховної Ради помічником народного депутат від Житомира Борислава Розенблата.
Нагадаємо, 11 серпня у приміщенні облдержадміністрації на посаду начальника земельного управління. Громадську раду при Житомирській ОДА майже тригодинне обговорення не задовольнило і вона вирішила .
Як повідомляв , 18 серпня на майдані Корольова мітингували губернатору Машковському. У акції брали участь близько 300 людей, переважно – на мітинг.

Интересное

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб — Новости Житомира

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб Сьогодні, 15:30 За 1-6 хвилю мобілізації в Новоград-Волинському районі було мобілізовано 603 чоловік, станом на 25.09.2015 по Новоград-Волинському району 324 демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу, з них учасників антитерористичної операції – 158 військовослужбовців.Про це інформують на сайті РДА. На сьогодні статус учасника бойових