Последние новости
Главная / Новости / Житомирські спортсмени з обмеженими фізичними можливостями виграли медалі на Всеукраїнських змаганнях — Новости Житомира

Житомирські спортсмени з обмеженими фізичними можливостями виграли медалі на Всеукраїнських змаганнях — Новости Житомира

Житомирські спортсмени з обмеженими фізичними можливостями виграли медалі на Всеукраїнських змаганнях
Житомирські спортсмени з обмеженими фізичними можливостями виграли медалі на Всеукраїнських змаганнях Сьогодні, 17:35 З 05 по 12 вересня 2015 року у с. Коблево, Миколаївська область (База відпочинку «Вінниця») проходили фінальні Всеукраїнські змагання ХХІІ Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу настільного, бадмінтону, голбол та шахів участь у змаганнях прийняли 231 юний спортсмен.
Житомирську область на змаганнях представляли 10 юних спортсменів, а саме:
– команда з волейболу (вади слуху) у складі 7 спортсменів;
– команда з голболу (вади зору) у складі 3 спортсменів.
Команда з волейболу виборола золоті нагороди не поступившись жодної партії та не відчувши конкуренції від суперників. Своїм успішним виступом юні волейболісти підтвердили високий рівень розвитку волейболу на Житомирщині серед спортсменів з вадами слуху.
Команда з голболу нелегкій боротьбі виборола срібні нагороди поступившись лише команді з Харкова за різницею м’ячів.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"