Последние новости
Главная / Новости / «Правий сектор» налякав житомирську владу? — Новости Житомира

«Правий сектор» налякав житомирську владу? — Новости Житомира

«Правий сектор» налякав житомирську владу?
«Правий сектор» налякав житомирську владу? Сьогодні, 09:51 За останньою інформацією неофіційних джерел, справжня причина великої кількості міліції на площі перед облдержадміністрацією в Житомирі, є очікування акції протесту чи навіть можливого штурму приміщення ОДА представниками «Правого сектору».
Як стало відомо сайту «Житиомир-онлайн», активісти «Правого сектору» в Житомирі були обурені, що їх не допустили на останню сесію обласної ради.
Очевидці стверджують, що по периметру перекритого майдану С.П. Корольова були помічені співробітники спецслужб. Натомість міліціонери тримали в руках предмети, схожі на електрошокери.
Таким чином, офіційна інформація, отримана сьогодні вранці з УМВС, не відповідає дійсності.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"