Последние новости
Главная / Новости / На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205% — Новости Житомира

На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205% — Новости Житомира

На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205%
На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205% Сьогодні, 11:44 Відрахування з офіційних зарплат хочуть збільшити.
Пенсійний фонд розробив законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування оплати праці)”, прийняття якого може в рази збільшити відрахування єдиного соціального внеску.
Такий крок може звести нанівець застосування понижуючого коефіцієнта, який з такою працею вводився, і всі інші заходи щодо виведення з “тіні” заробітних плат українців, пише видання ZN.UA, повідомляють Патріоти України. “У законопроекті зазначено, що для розрахунку єдиного соціального внеску використовується індикативна заробітна плата.
Виходячи з норм законодавства, якщо людина заробляє мінімальну заробітну плату, то для працівників ставка єдиного соціального внеску зростає з середнього 41% в два рази, до 82%, а для бухгалтерів – до 123% і до 205% – для керівників. Крім цього, з заробітної плати працівника, бухгалтера і керівника буде утримуватися 7,2, 10,8 і 18% відповідно”, – пояснив експерт Ілля Несходовський. Він вважає, що даний законопроект доводить до абсурду оподаткування заробітних плат соціальним внеском.
“Збільшення соціальних гарантій при страхових випадках, а саме – при тимчасовій непрацездатності, нещасних випадках на виробництві, безробітті, а також при збільшенні пенсій закон не передбачає, що створює соціальну нерівність і порушує Конституцію, оскільки передбачає застосування даного закону лише для небюджетних організацій. У результаті цей законопроект сприятиме зростанню тіньової економіки та виплати зарплат в конверті”, – сказав Несходовський.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"