Последние новости
Главная / Новости / На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205% — Новости Житомира

На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205% — Новости Житомира

На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205%
На межі абсурду: Зарплати в Україні хочуть обкласти ЄСВ за ставкою від 82% до 205% Сьогодні, 11:44 Відрахування з офіційних зарплат хочуть збільшити.
Пенсійний фонд розробив законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування оплати праці)”, прийняття якого може в рази збільшити відрахування єдиного соціального внеску.
Такий крок може звести нанівець застосування понижуючого коефіцієнта, який з такою працею вводився, і всі інші заходи щодо виведення з “тіні” заробітних плат українців, пише видання ZN.UA, повідомляють Патріоти України. “У законопроекті зазначено, що для розрахунку єдиного соціального внеску використовується індикативна заробітна плата.
Виходячи з норм законодавства, якщо людина заробляє мінімальну заробітну плату, то для працівників ставка єдиного соціального внеску зростає з середнього 41% в два рази, до 82%, а для бухгалтерів – до 123% і до 205% – для керівників. Крім цього, з заробітної плати працівника, бухгалтера і керівника буде утримуватися 7,2, 10,8 і 18% відповідно”, – пояснив експерт Ілля Несходовський. Він вважає, що даний законопроект доводить до абсурду оподаткування заробітних плат соціальним внеском.
“Збільшення соціальних гарантій при страхових випадках, а саме – при тимчасовій непрацездатності, нещасних випадках на виробництві, безробітті, а також при збільшенні пенсій закон не передбачає, що створює соціальну нерівність і порушує Конституцію, оскільки передбачає застосування даного закону лише для небюджетних організацій. У результаті цей законопроект сприятиме зростанню тіньової економіки та виплати зарплат в конверті”, – сказав Несходовський.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,