Последние новости
Главная / Новости / Житомирські партії: таємниці перших номерів у списках — Новости Житомира

Житомирські партії: таємниці перших номерів у списках — Новости Житомира

Житомирські партії: таємниці перших номерів у списках
Житомирські партії: таємниці перших номерів у списках Сьогодні, 10:33 Всі партійні організації активно готуються до місцевих виборів, які внесуть кадрові корективи в політичну еліту Житомирської області. Поки партії не оголосили своїх кандидатів на посаду міського голови і тих, хто потрапив у списки, виборці терпляче чекають.
Сайту «Житомир-онлайн» вдалося із власних джерел з’ясувати, хто буде першим номером місцевих партійних організацій до міської та обласної рад та автоматично потрапить у склад депутатського корпусу.
Так, першим номером «Батьківщини» до Житомирської міської ради буде Людмила Янушевич. Вона дружина місцевого політика Юрія Янушевича, який свого часу був у «Батьківщині», потім у партії Віри Шелудько «Рідне місто», а згодом змінив політичні симпатії на користь «Партії регіонів». До обласної ради №1 буде Анжеліка Лабунська. Вже зараз їй пророкують посаду голови обласної ради. За нашою інформацією, Анжеліка Лабунська має виконати завдання вищого партійного керівництва, а саме взяти під контроль облраду. Успішна реалізація цього плану стане її гарним стартом для участі у парламентських чи навіть президентських виборах.
«УКРОП» делегує в міську раду Тетяну Пашкевич, яка у разі успіху своєї партії має намір стати секретарем цього органу місцевого самоврядування. Для того, щоб кар’єра першого номеру була успішною, має злагоджено та ефективно працювати вся фракція. Натоміть до облради першим буде Рустам Раупов, який після Верховної Ради переходить на рівень регіональної політики.
Від ВО «Свобода» до міської ради піде Віктор Брокарєв, а до обласної – Максим Вілівчук.
Визначився із першими найкращими також і «Опозиційний блок». №1 до міської ради буде нечужа там людина Наталія Леонченко, а до обласної – не менш публічний Андрій Дяченко.
Об’єднання «Самопоміч» пропонує виборцям у місті Станіслава Балакішієва, а всім, хто делегуватиме свою владу депутатському корпусу облради – Віталія Ейсмонта.
№1 до міськради від «Народного контролю» буде Світлана Пахольчук, натомість до облради – колишній начальник ГУ Держземагентства в області Юрій Кулачок.
«Радикальна партія Олега Ляшка» делегує до міськради Сергія Зайцева або Олександра Раковича. До облради першим номером піде Ілля Смичок.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"