Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області ледь не підірвався тракторист — Новости Житомира

У Житомирській області ледь не підірвався тракторист — Новости Житомира

У Житомирській області ледь не підірвався тракторист
У Житомирській області ледь не підірвався тракторист Сьогодні, 14:29 Вихідними поблизу с. Химрич Романівського району Житомирській області збираючи врожай, чоловік ледь не підірвався на артилерійських снарядах.
Про це розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.
«29 серпня поблизу села Химрич Романівського району місцевим жителем виявлено 24 артилерійських снаряди часів Другої світової війни. Чоловік натрапив на небезпечні знахідки під час того, коли на тракторі збирав врожай», – сказав Микола Мінчук.
Держслужбовець нагадує, що у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на боєприпаси, необхідно обгородити місце їх знаходження, організувати охорону та негайно сповістити місцеві органи виконавчої влади, відділення міліції та пожежно-рятувальну службу ДСНС.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"