Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни стали заручниками безглуздих рішень міської ради — Новости Житомира

Житомиряни стали заручниками безглуздих рішень міської ради — Новости Житомира

Житомиряни стали заручниками безглуздих рішень міської ради
Житомиряни стали заручниками безглуздих рішень міської ради Сьогодні, 15:49 Житомиряни вже другий день поспіль відчувають наближення Дня міста. Тільки говорити про це в позитивному ракурсі не доводиться. Вчора без попередження у місті не було води. Проте, ніхто в міській раді не переймався тим, що молоді мами не могли випрати одяг своїм немовлятам, а вихованці дитсадків не мали з чого вечеряти. Добре, що кухарі згадали про стратегічний запас одноразового посуду, бо інакше малята залишилися б голодними.
А сьогодні черговий сюрприз – заблокований центр міста. На майдані Соборному перекрили рух від 13.00 до 18.00. Тимчасові незручності мотивують тим, що проводиться підготовка до відзначення Дня міста. Закривши в’їзд в місто, співробітники Державтоінспекції відправляють автомобілі в об’їзд маленькими незручними вуличками. Масштабні заходи на майдані Соборному заплановані на суботу, але до них ретельно почали готуватися ще від середи.
Насправді близько 15.00 на майдані Соборному найбільше працювали ті, хто зацементовували бруківку біля фонтану та ремонтники, що міняли ліхтарі. Обіцяючи свято без політики, в.о. міського голови Любов Цимбалюк не подумала, що за кілька днів до події у житомирян буде більше клопоту, ніж радості.
Житомирські чиновники приймають тактичні рішення, але не мають стратегії. Так, ми стали свідками тимчасових незручностей з рухом транспорту, але не тільки. Водіям, пасажирам і пішоходам доводиться стояти в корках, витрачати марно час і дихати забрудненим повітрям. Мало того, розгублені люди запитують в працівників Державтоінспекції, де шукати звичні зупинки громадського транспорту, а старенькі автомобілі після тривалого очікування своєї черги на проїзд залишають за шлейф диму. Невідомо, як в такій ситуації до хворого доїде швидка або ж наскільки оперативно на пожежу прибудуть рятувальники.
Якби не переконувала Любов Цимбалюк, але цьогоріч День міста все ж буде із політичним присмаком. На носі місцеві вибори, а тому гріх не скористатися таким чудовим приводом для самореклами. Але якої? Даруємо свято житомирянам, проте псуємо настрій та нерви напередодні.
Звичайно, потім легше всього говорити про брудні виборчі технології, наклепи і порушення моральних норм. Можна сто разів стверджувати, що Любов Цимбалюк робить добро для міста, але це просто знущання над місцевими жителями. Людина №1 у місті просто не розуміє, що казуси, які трапляються протягом останніх днів аж ніяк не додають їй бонусів у виборчих перегонах.
Пані Цимбалюк, досить знущатися над житомирянами!
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"