Последние новости
Главная / Новости / У Житомир повертається великий футзал — Новости Житомира

У Житомир повертається великий футзал — Новости Житомира

У Житомир повертається великий футзал
В суботу, 12 вересня, відбудуться поєдинки 2 туру чемпіонату України з футзалу серед команд екстра-ліги. І саме цього дня великий футзал повертається до Житомиру.
Після кількох сезонів у Першій лізі завдяки союзу з «ЛТК» житомирська команді «ІнБев» вперше (хоч і частково) стартує у найсильнішій лізі країни. Ми вже розповідали про цікаве об’єднання двох клубів в рамках Екстра-ліги. Тепер залишиться лише своїми очима побачити, на що здатне це об’єднання.
У складі команди є достатньо гравців, які можуть вирішувати поставлені завдання. Передусім, це гравці минулорічного «ЛТК» Дзюба, Литвинов, Мануйленко та Цапов, доповнені екс-кардиналівцем Фаренюком. Для головного тренера «ЛТК-ІнБев-НПУ» Валерія Туркіна це також свого роду дебют. Адже до цього він працював лише з юнацькими командами.
Пряму трансляцію матчу ви зможете побачити на нашому сайті (код буде додано пізніше на цій сторінці)
Екстра ліга, 2 тур субота, 12.09.2015, м. Житомир, СК Динамо
ЛТК-ІнБев-НПУ (Луганськ/Житомир/Київ) – Титан-Зоря (Покровське)

Интересное

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі — Новости Житомира

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі Сьогодні, 15:41 Не всі жителі обласного центру знають, що саме на території цього навчального закладу знаходиться обласний центр з гідрометеорології та житомирська метеостанція. Працівники центру розмістилися на першому поверсі студентської їдальні, де і працюють знавці погодного настрою. Тому, коли що сіяти та садити майбутні агрономи не гадають, а можуть