Последние новости
Главная / Новости / На сьогодні в Житомирській області прийнято та розміщено 7183 особи — Новости Житомира

На сьогодні в Житомирській області прийнято та розміщено 7183 особи — Новости Житомира

На сьогодні в Житомирській області прийнято та розміщено 7183 особи
На сьогодні в Житомирській області прийнято та розміщено 7183 особи, з яких 6869 прибули з Донецької та Луганської областей, 314 – з АР Крим. З них 336 осіб проживає в соціальних закладах, готелях, санаторіях решта 6841 оcоба розмістилася у родичів та близьких.
В області працює регіональний координаційний штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.
У цілодобовому режимі в адмінбудівлі облдержадміністрації (каб. №101) працює робоча група Штабу, діє телефон «гарячої лінії» з опрацювання звернень, збору та аналізу повідомлень (0412-47-44-69 з 08.00 до 20.00 год., 0412-41-34-90, 0412-47-50-00 з 20.00 до 08.00 год.), утворено Інформаційний центр допомоги тимчасовим переселенцям зі сходу у Житомирській області, функціонує відповідний інтернет-ресурс ().
Для інформаційного забезпечення внутрішньо переселених громадян, на веб-сайті Управління ДСНС в області (www.zhytomyr.mns.gov.ua) створено рубрику – «», у якій розміщено контактні номери телефонів та електронні адреси, за якими можуть звернутися тимчасові переселенці з питань соціального забезпечення, розміщено реєстр житла на території області та іншу корисну інформацію.
Крім того, аби допомогти вимушеним переселенцям не розгубитися в інформаційному просторі та оперативно отримати усю необхідну інформацію від питань реєстрації до розселення і отримання соціальної допомоги, працівниками Управління ДСНС в області розповсюджено Дорожні карти для людей, внутрішньо переміщених в межах країни. У ній – контакти міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, роз’яснення з приводу того, як отримати державну соціальну підтримку, відновити документи, і куди звертатися людині, яка прийняла рішення залишити межі небезпечної території.
Дорожня карта розміщена у довідкових службах залізничних вокзалів, автовокзалів, оперативно-диспетчерських служб житлово-комунального господарства, органах виконавчої влади, відділеннях пошти та зв’язку, службах медичної допомоги, органах соціального захисту, в місцях масового перебування людей та транспорті.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"