Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі розпочинається безкоштовний фестиваль «Apple Fest» — Новости Житомира

У Житомирі розпочинається безкоштовний фестиваль «Apple Fest» — Новости Житомира

У Житомирі розпочинається безкоштовний фестиваль «Apple Fest»
У Житомирі розпочинається безкоштовний фестиваль «Apple Fest» Сьогодні, 15:39 Сьогодні у Житомирі стартує «Apple Fest». На відкриття фестивалю гостинно запрошує Res&Pub Fregat (вул. Київська, 87). Протягом місяця, з 19 серпня по 19 вересня в нашому місті триватиме масштабний культурний проект за участю відомих музикантів. Концерти будуть відбуватися по п’ятницям і суботам.
Креативний директор Res&Pub Fregat Андрій Говорадло розповідає: «Символічно, саме у день святкування Яблучного Спасу, ми відкриваємо «Apple Fest». Унікальність фестивалю полягає тому, що всі бажаючі мають нагоду послухати виступи запрошених виконавців абсолютно безкоштовно. Це подія без жодного політичного підтексту, яка має виключно мистецький і культурний характер».
Сьогодні о 19.00 фестиваль відкривають вінницький гурт «LARUS» та фіналіст шоу «Голос країни-2» з команди Діани Арбеніної Олександр Онофрійчук. За словами Андрія Говорадло, «LARUS» майже ідентично виконує композиції гуртів «Океан Ельзи», «Бі-2» та «Ленинград».
22 серпня гостей клубу буде розважати DJ Poddubskiy.
28 серпня виступатиме гурт «BLACK POCCKET BAND», який співпрацює із заслуженим артистом України Анатолієм Говорадло.
29 серпня на свою програму запрошує DJ LiiSeven.
4 вересня до клубу завітає O.K. BAND, який співпрацює з ансамблем «Древляни».
5 вересня драйв даруватиме DJ Ruhlenko.
11 вересня напередодні Дня міста Житомира відбудеться кавер-концерт гурту «Ленинград», композиції якого виконуватиме колектив «LARUS».
12 вересня розважальну програму запропонує DJ Ruhlia.
Закриття фестивалю «Apple Fest» відбудеться 18-19 серпня. У клубі виступить київський DJ Ozeroff.
До речі, на закритті фестивалю відбудеться розіграш головного призу iPhone5. Всі відвідувачі клубу можуть залишити свої чеки замовлень, що автоматично робить їх робить учасниками щасливого розіграшу.
Детальну інформацію можна отримати за телефоном: (063) 125-85-58.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"