Последние новости
Главная / Новости / Найбільшу компенсацію за проживання переселенців отримує готель «Житомир» — Новости Житомира

Найбільшу компенсацію за проживання переселенців отримує готель «Житомир» — Новости Житомира

Найбільшу компенсацію за проживання переселенців отримує готель «Житомир»
Найбільшу компенсацію за проживання переселенців отримує готель «Житомир» Сьогодні, 11:55 З обласного бюджету заплатять 323 тис. грн грошової допомоги за проживання та харчування переселенців в комунальних закладах Житомирської області у липні 2015 року.
Відповідне розпорядження губернатор Сергій Машковський підписав 8 вересня.
«Департаменту фінансів облдержадміністрації виділити департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на проведення перерахування грошової допомоги за проживання та харчування внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції кошти у сумі 323324,79 грн», – йдеться у документі.
Департаменту праці та соціального захисту населення повинен перерахувати грошову допомогу за проживання (без житлово-комунальних послуг) та харчування переселенців за липень 2015 року таким установам:
комунальному підприємству «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради (готель «Житомир») – 218 тис. 226,62 грн;
Житомирській обласній школі вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради (спортивно-оздоровча база с. Березина) – 37 тис. 529,83 грн;
дочірньому підприємству «Санаторій для батьків з дітьми «Тетерів» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» – 67 тис. 568,34 грн.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"