Последние новости
Главная / Новости / Житомирський «Правий сектор» очолив колишній член «Батьківщини» та кандидат від УДАРу — Новости Житомира

Житомирський «Правий сектор» очолив колишній член «Батьківщини» та кандидат від УДАРу — Новости Житомира

Житомирський «Правий сектор» очолив колишній член «Батьківщини» та кандидат від УДАРу
Віднедавна у житомирського «Правого сектора» з’явився офіційний керівник – Олександр Гінгізов. Він у 2012 році на довиборах до Житомирської обласної ради балотувався від партії «УДАР Віталія Кличка», але запевняє, що членом партії не був.
Про свій партійний шлях Гінгізов розповів у коментарі .
«Я тоді йшов від УДАРу на перевиборах в 2012 році. Я членом не був, квитка в мене немає, мене в партію не прийняли. А на парламентських виборах я їм просто допомагав – мій товариш районну організацію очолює. Я починав з «Молодого Руху», потім був в «Батьківщині» 8 років. До «Правого сектору» я відношення мав з моменту Майдану, опосередковане чи яке. В мене в «Правому секторі» багато хлопців, які воюють на сході. В минулому році п’ять наших спортсменів з Всеукраїнської федерації фрі-файту загинули, три з них були бійцями «Правого сектора». Це хлопці – майстри спорту України, майстри спорту міжнародного класу. Хлопчаки росли на моїх очах, можна сказати. І мій близький товариш Чоботар Валерій, його псевдо «Гатило», він активну участь приймає зараз на сході, він із наближених до Яроша, один із заступників керівника проводу. Буде нарада, будемо готувати обласну конференцію Попередньо є, скажімо, погодження мене на цю посаду. Зараз треба розібратися, що тут взагалі є від «Правого сектора», тому що дану організацію кому тільки не лєнь, той і використовує: і на ринку залякують директора, і десь там рибаків залякують, вже кажуть, що й дітей залякують «Правим сектором», якщо дитина неслухняна. Тому хочеться розділити котлет від мух, і, маючі певні моральні зобов’язання перед тими хлопцями, які на сході, щоб тут дійсно була структура дієва і реагувала на всі протизаконні дії», – сказав Гінгізов.
Також керівник обласної організації відмежував від «Правого сектора» члена громадської рад при Житомирській ОДА .
«До нашої структури Ігор Пиріжок ніякого відношення не має взагалі. Навіть акція, яка проводилася безпосередньо біля суду, коли був розгляд його справи, «Правий сектор» виїхав туди і слідкували за тим, щоб даний суб’єкт навіть словесного не позиціонував себе з подіями, які, по-перше, відбулись в Мукачево, і по-друге, щоб з його слів він себе ніяк не позиціонував з «Правим сектором», – сказав Гінгізов.
Ігор Пирожок в червні 2014 року
Як повідомляв , Олександр Гінгізов розповів про начальником обласного земельного управління.
Олександр Гінгізов стоїть з грамотою
Гінгізов середній в нижньому ряду

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"