Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області затримали чоловіка, який вирішив запастися на зиму буряками з чужого поля — Новости Житомира

У Житомирській області затримали чоловіка, який вирішив запастися на зиму буряками з чужого поля — Новости Житомира

У Житомирській області затримали чоловіка, який вирішив запастися на зиму буряками з чужого поля
Працівники Державної служби охорони завадили чоловікові поцупити майже півтони цукрового буряку з чужого поля.
Про це повідомляє управління ДСО при УМВС України в Житомирський області.
«Днями близько 10 години вечора в Андрушівському районі на полях одного із приватних аграрних товариств, що знаходяться під охороною управління Державної служби охорони при УМВС Житомирщини, був затриманий чоловік, який примудрився самотужки натягати з поля на підводу 400 кілограмів буряку. На цей час двоє працівників УДСО, на службовому автомобілі патрулюючи охоронювані об’єкти – поля, помітили чоловіка, підвода якого була завантажена буряками. Під час спілкування з невідомим з’ясувалося, що 40-річний місцевий житель жодного стосунку до сільськогосподарського товариства не мав, а вирішив у такий спосіб здійснити зимову заготівлю буряків для власних потреб», – інформують охоронці.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу Андрушівського райвідділу міліції, якій працівники ДСО й передали затриманого разом із підводою та буряками.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"