Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями — Новости Житомира

У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями — Новости Житомира

У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями
У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями Сьогодні, 09:25 У Бердичеві дівчина забрала з пошти посилку, в якій її переслали коноплі.
Ввечері 25 серпня оперативники Бердичівського міськвідділу міліції затримали на виході із відділення пошти дівчину, яка прийшла за посилкою. 24-річна жителька райцентру каже, що нічого не знала про її вміст.
В її присутності та за участі понятих з пакунку було вилучено близько півстакана рослинної маси, ззовні схожої до подрібнених конопель. Наразі наркосировину направлено на відповідне експертне дослідження.
За чинним законодавством молодій бердичівлянці загрожує штраф, виправні роботи, піврічний арешт, обмеження або позбавлення волі строком до 3-х років.

Интересное

Житомиряне не хотят устанавливать бесплатные счетчики на газ — Новости Житомира

 В Житомире после повышения цены на газ количество обращений относительно установления приборов учета выросла в несколько раз. Об этом сообщает пресс-служба «Житомиргаз». «Компания даже была вынуждена приостановить прием заявлений на установку платных счетчиков и направить все ресурсы на установление бесплатных счетчиков. Однако сегодня количество таких обращений уменьшилось на 90%», – говорится в сообщении. Если в