Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями — Новости Житомира

У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями — Новости Житомира

У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями
У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями Сьогодні, 09:25 У Бердичеві дівчина забрала з пошти посилку, в якій її переслали коноплі.
Ввечері 25 серпня оперативники Бердичівського міськвідділу міліції затримали на виході із відділення пошти дівчину, яка прийшла за посилкою. 24-річна жителька райцентру каже, що нічого не знала про її вміст.
В її присутності та за участі понятих з пакунку було вилучено близько півстакана рослинної маси, ззовні схожої до подрібнених конопель. Наразі наркосировину направлено на відповідне експертне дослідження.
За чинним законодавством молодій бердичівлянці загрожує штраф, виправні роботи, піврічний арешт, обмеження або позбавлення волі строком до 3-х років.

Интересное

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із