Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями — Новости Житомира

У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями — Новости Житомира

У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями
У Бердичеві 24-річна дівчина отримала посилку з коноплями Сьогодні, 09:25 У Бердичеві дівчина забрала з пошти посилку, в якій її переслали коноплі.
Ввечері 25 серпня оперативники Бердичівського міськвідділу міліції затримали на виході із відділення пошти дівчину, яка прийшла за посилкою. 24-річна жителька райцентру каже, що нічого не знала про її вміст.
В її присутності та за участі понятих з пакунку було вилучено близько півстакана рослинної маси, ззовні схожої до подрібнених конопель. Наразі наркосировину направлено на відповідне експертне дослідження.
За чинним законодавством молодій бердичівлянці загрожує штраф, виправні роботи, піврічний арешт, обмеження або позбавлення волі строком до 3-х років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"