Последние новости
Главная / Новости / Дим у Житомирі — через пожежі в прилеглих селах — Новости Житомира

Дим у Житомирі — через пожежі в прилеглих селах — Новости Житомира

Дим у Житомирі – через пожежі в прилеглих селах
Дим у Житомирі – через пожежі в прилеглих селах Сьогодні, 15:15 Про це повідомив сьогодні, 2 вересня, на засіданні виконкому начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.
«1 вересня в районі вул. Саєнка, 245, зафіксована пожежа площею 300 м.кв , інші пожежі – ще менші по площі. Всі вони не могли привести до таких наслідків, які є на території міста і відчуваються у повітрі житомирянами. Ймовірно, що такий стан території повітря є наслідком пожеж, які виникають на території сільських місцевостей, прилеглих до міста», – наголосив Микола Дідківський.
Фахівці санітарно-епідеміологічної служби рекомендують найближчим часом обмежити провітрювання приміщень у дитячих садочках і школах, у разі наявності задимленості у повітрі; не проводити заняття фізичної культури на вулиці, а також забезпечити достатнє поливання вулиць міста.
Жителям обласного центру радять зменшити фізичні навантаження і менше бувати на вулиці у період високих температурних режимів та задимленості повітря.

Интересное

У Житомирській області стан атмосферного повітря нормалізувався, – СЕС — Новости Житомира

У Житомирській області станом на 8 вересня вміст шкідливих речовин у повітрі не перевищує фонових показників. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Станом на 8 вересня в населених пунктах області, що зазнали найбільшого впливу шкідливих речовин внаслідок пожеж, вміст забруднюючих речовин, що виділяються в процесі горіння, не перевищував гранично допустимих концентрацій. Вміст