Последние новости
Главная / Новости / Дим у Житомирі — через пожежі в прилеглих селах — Новости Житомира

Дим у Житомирі — через пожежі в прилеглих селах — Новости Житомира

Дим у Житомирі – через пожежі в прилеглих селах
Дим у Житомирі – через пожежі в прилеглих селах Сьогодні, 15:15 Про це повідомив сьогодні, 2 вересня, на засіданні виконкому начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.
«1 вересня в районі вул. Саєнка, 245, зафіксована пожежа площею 300 м.кв , інші пожежі – ще менші по площі. Всі вони не могли привести до таких наслідків, які є на території міста і відчуваються у повітрі житомирянами. Ймовірно, що такий стан території повітря є наслідком пожеж, які виникають на території сільських місцевостей, прилеглих до міста», – наголосив Микола Дідківський.
Фахівці санітарно-епідеміологічної служби рекомендують найближчим часом обмежити провітрювання приміщень у дитячих садочках і школах, у разі наявності задимленості у повітрі; не проводити заняття фізичної культури на вулиці, а також забезпечити достатнє поливання вулиць міста.
Жителям обласного центру радять зменшити фізичні навантаження і менше бувати на вулиці у період високих температурних режимів та задимленості повітря.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"