Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі влаштували надзвичайний день для особливих красунь | Новости Житомира

У Житомирі влаштували надзвичайний день для особливих красунь | Новости Житомира

12 листопада став особливим для семи чарівних житомирянок з інвалідністю. Завдяки об’єднанню зусиль та тісній співпраці львівської громадської організації «Розвиток громади» та житомирської – «Я-мама!», Житомир став шостим містом, що долучилося до реалізації проекту «Жіночність без границь», присвяченого соціалізації людей з особливими потребами.
Проект стартував у Львові та наразі продовжується в різних обласних центрах, містах та селищах України, інформує прес-служба ГО «Я-мама!».
Жінки з інвалідністю переважну частину свого часу проводять у стінах власного дому. Для них вихід у ресторан чи кінотеатр – надзвичайне свято. Ось чому ідея зробити особливий день для особливих дівчат стала головною при реалізації проекту. Семеро професійних візажистів та перукарів створили дівчатам образи справжніх українських мавок, а майстерні житомирські фотографи влаштували колоритну фотосесію в українському стилі. Сформувати чудовий настрій та «запалити вогник» в очах учасниць взялися і житомирські ресторатори. Так, колектив ресторану «Корчма» не лише запропонував для проведення фотосесії свій мальовничо оздоблений інтер’єр, але й організував прекрасним україночкам справжні дівочі посиденьки. А на завершення дня, чарівники Львівської майстерні шоколаду здійснили заповітні дитячі мрії учасниць. Дівчата не лише навчалися створювати власні шоколадні шедеври, але і вдосталь поласували неперевершеними смаколиками.
«Жіночність без границь» – це соціальний проект, метою якого є руйнація стереотипів в суспільстві, демонстрація позиції, що дівчина на інвалідному візку – це не вирок, а просто більш тонкий аромат жіночності, який потрібно правильно розпізнати і розкрити» – говорить організатор Всеукраїнського марафону Роксолана Токарська.
Кожна з дівчат – особлива, зі своєю власною життєвою історією і заповітною мрією. Кожна потребує теплоти спілкування і віри в себе. Студійна фотосесія, власний фотоапарат, оволодіння мистецтвом візажу…- прості мрії цих особливих дівчат. Вселити віру в себе, у свою власну жіночу чарівність та реалізувати частину дівочих мрій і покликаний даний проект.
«Цей проект особисто для мене став стимулом рухатися далі, незважаючи ні на які перешкоди, робити реальними мрії, втілювати власні ідеї та плани, та й просто бути такою яка ти є, поважати і любити себе» – натхненно зауважила одна з учасниць проекту, талановита вишивальниця Катерина Чорток.
Заключним етапом проекту «Жіночність без границь» стане Всеукраїнська пересувна фотовиставка світлин учасниць.
Кожен з нас прагне бути особливим, не схожим на інших, ці ж дівчата бажають лише одного – бути для нас звичайними.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"