Последние новости
Главная / Новости / Мені трохи страшнувато виставляти свої роботи на публіку, — художниця Олена Андрущенко — Новости Житомира

Мені трохи страшнувато виставляти свої роботи на публіку, — художниця Олена Андрущенко — Новости Житомира

“Мені трохи страшнувато виставляти свої роботи на публіку”, – художниця Олена Андрущенко
“Мені трохи страшнувато виставляти свої роботи на публіку”, – художниця Олена Андрущенко Сьогодні, 15:18 Минулого тижня на другому поверсі центрального корпусу ЖДУ ім. І. Франка відкрили експозицію картин художниці, члена Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців, екскурсовода і старшого наукового співробітника Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука Олени Андрущенко.
Про це повідомляють на сайті університету.
На виставці представлено близько тридцяти акварельних та олійних полотен молодої художниці. Більшість із них написані з натури в Поліських селах. Серед представленого публіці – з любов’ю написані пейзажі, тварини і квіти з тонко вимальованими деталями. У енергетично світлих і чистих картинах простежується працьовитість та відчувається стиль Віктора Шкуринського, адже Олена є випускницею іменитої житомирської художньої школи імені видатного художника.
«По життю я завжди критично ставлюся до себе, до своїх робіт. І мені трохи страшнувато виставляти свої роботи на публіку, але все ж таки відгуки дають натхнення. Немає нічого у мене в творчості негативного, гнітючого або політики. Тільки позитивна енергетика. Тільки те, що може надихнути людину на творчість, на життя, на щось світле», – каже художниця Олена Андрущенко.

Интересное

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із