Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині відкрили майстерню, де працює людина з інвалідністю — Новости Житомира

На Житомирщині відкрили майстерню, де працює людина з інвалідністю — Новости Житомира

На Житомирщині відкрили майстерню, де працює людина з інвалідністю
На Житомирщині відкрили майстерню, де працює людина з інвалідністю Сьогодні, 10:25 12 лютого у селі Дубище Чуднівського району відбулося відкриття майстерні з ремонту телерадіоапаратури та побутової техніки, де працює людина з інвалідністю.
Це перша майстерня, що створена Житомирською обласною громадською організацією людей із інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» у рамках реалізації грантового проекту «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області». Про це повідомляє прес-служба облради.
Оснащення майстерні у селі Дубище обійшлося у 25 тис. грн. У майбутньому соціальний проект, що реалізується з жовтня 2014 року за підтримки ТОВ «Монсанто Україна», передбачає відкриття ще чотирьох майстерень у районних центрах області: у Бердичеві, Романові, Червоноармійську і Черняхові.
Як повідомила, голова ГО «Молодь. Жінка. Сім’я» Неля Ковалюк, кожна майстерня відкриватиметься там, де це потрібно, де є відповідні фахівці. «Скажімо, у Бердичеві акцент роблять на вишивання. Там “Монсанто” дає кошти на придбання саме вишивального обладнання».
Для громади села Дубище Чуднівського району відкриття майстерні – це поліпшення інфраструктури. «Майстерня дає людям економію часу і коштів, тому що доїхати в районний центр чи обласний виходить дорожче, – зауважує Дубищенський сільський голова Віталій Ткачук.
Працює у майстерні електрорадіомеханік, випускник Житомирського вищого професійного училища-інтернату, а тепер і керівник дільниці з ремонту техніки, Руслан Слободенюк. Він повідомив, що на дільницю надійшли перші замовлення та провів майстер-клас із виготовлення електронного шкільного дзвінка для місцевої школи. «Майстерня оснащена необхідним сучасним обладнанням для ремонту будь-якої техніки: прасок, пральних машин, радіоприймачів, телевізорів, насосних станцій», – запевнив Руслан Слободенюк.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"