Последние новости
Главная / Новости / Житомирський військовий шпиталь отримав чергову допомогу від закордонних волонтерів — Новости Житомира

Житомирський військовий шпиталь отримав чергову допомогу від закордонних волонтерів — Новости Житомира

Житомирський військовий шпиталь отримав чергову допомогу від закордонних волонтерів
Організація “Лондон. ЄвроМайдан” передала операційне ліжко, а від української діаспори Данії запаси шпиталю поповнились десятками коробок з медикаментами. Начальник житомирського військового шпиталю Олександр Серебряков подякував волонтерам за небайдужість і допомогу українським бійцям.
“Організація українців з Данії вже вдруге до нас завітали в госпіталь. Дуже було багато допомоги, вона завжди потрібна, тим більше, коли йде мова про розхідні матеріали. Ми ніколи не відмовляємося від допомоги. Тому безумовно хотілося подякувати нашим співвітчизникам, які мешкають за межами України і які небайдужі до тих подій, які відбуваються у нас сьогодні”.
Допомогу від групи данців, привезла житомирянка Олена Блаженко, яка ось уже 8 років мешкає у Данії. Крім медикаментів, вона разом з чоловіком Беном Поульсуном доставила в Україну “швидку”, яку відправить у зону АТО:
“Хочу сказати, що Україну дуже підтримують прості люди в Данії. В нас є активні хлопці, які дуже слідкують за військовим транспортом, який можна купити, щоб передати на АТО. І коли з’явилася на горизонті ця “швидка допомога”, дізналися, що вона коштує близько 2-х тисяч євро, ми вирішили, що маємо її обов’язково придбати. Частину суми нам допомогла зібрати данська баптистська церква, частину люди просто перераховували на наш рахунок. В основному наші українці, які працюють в Данії. Ми всі молимось за наших хлопців, хочемо, щоб нарешті у нас був мир і дуже за них переживаємо”, – розповіла Олена Блаженко.
Олена Блаженко разом зі 150 жителями Данії, серед яких і українці, і данці, щомісяця передають допомогу українським шпиталям. Їх підтримку постійно відчувають українські військові та волонтери. Говоорить київський волонтер Валентина Варава:
“Попередня наша машина – реанімобіль, вона спільна німецька і датська. І 93 бригада вже місяць катається машиною. Зараз, на початку наступного тижня, чекаємо ще на одну машину. У нас дуже великі зв’язки з Данією, неймовірні з Німеччиною, з Великою Британією, з Америкою, з Канадою. Насправді допомагає увесь світ і це настільки зворушливо, коли відчуваєш, як через тебе пульсує ця допомога з тих, хто може допомогти до тих, кому ми передаємо. Коли стикаєшся з такими людьми, як Олена, розумієш, що разом ми – сила. З такими нами їм ніяких шансів немає”.
Додамо, що сила духу данської житомирянки Олени Блаженко не може не захоплювати. Сама Олена важко хвора, їй щодня доводиться боротися за власне життя, а вона знаходить в собі сили, аби ще й допомагати нашим військовим.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"