Последние новости
Главная / Новости / Житомирський спецкомбінат закупить у місцевого підприємця надгробників і хрестів на 278 тис. грн — Новости Житомира

Житомирський спецкомбінат закупить у місцевого підприємця надгробників і хрестів на 278 тис. грн — Новости Житомира

Житомирський спецкомбінат закупить у місцевого підприємця надгробників і хрестів на 278 тис. грн
Житомирський спецкомбінат закупить у місцевого підприємця надгробників і хрестів на 278 тис. грн Сьогодні, 12:21 Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міськради збирається закупити 1400 металевих хрестів і 100 металевих надгробників.
Оголошення про результати відкритих торгів 26 серпня опубліковане на сайті Державних закупівель.
Єдиним учасником та переможцем переговорної процедури закупівлі визнаний житомирський підприємець Коломієць Петро Олександрович, який виготовить металеві хрести по 170,00 грн за штуку та надгробники по 400,00 грн, усього на 278000 грн (без ПДВ).
Очікувана вартість закупівлі складала 350 тис. грн.
Датою акцепту вказане 20 серпня 2015 р., договір про закупівлю має бути укладений з 7 вересня 2015 р., термін поставки товару – серпень-грудень 2015 року.
В умовах застосування переговорної процедури вказано, що процедуру закупівлі було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"