Последние новости
Главная / Новости / Бабуся, яку вивезли з-під обстілів, знайшла прихисток на Житомирщині. — Новости Житомира

Бабуся, яку вивезли з-під обстілів, знайшла прихисток на Житомирщині. — Новости Житомира

Бабуся, яку вивезли з-під обстілів, знайшла прихисток на Житомирщині.
Бабуся, яку вивезли з-під обстілів, знайшла прихисток на Житомирщині. Сьогодні, 11:17 Після місяця поневірянь баба Шура з Красногорівки, яку журналісти ТСН вивезли з-під обстрілів, врешті знайшла прихисток.
74-річну Олександру Гайдар кореспонденти знайшли в її квартирі в багатоповерхівці, по якій терористи з танка випустили одразу десять снарядів. Будинок стояв без будь-яких комунікацій. Тепер бабуся житиме у спеціалізованій лікарні для самотніх пенсіонерів неподалік Житомира.
Пенсіонерка тоді зізналася, що родичів немає, обстрілів дуже боїться, тож поїхала би із рідної Красногорівки будь-куди. І одразу зголосилася на пропозицію тікати.
Тоді вона швидко зібрала речі, сіла в машину і заявила, що морально готова більше ніколи не побачити своєї домівки. Спочатку її перевезли в Артемівськ. Три родини зголосилися дати їй житло після сюжету ТСН, проте не склалося.
Тепер же Олександра Миколаївна переїхала в село Соколів на Житомирщині. Там вона житиме в лікарні для людей похилого віку. Нині тут мешкає 16 пацієнтів. Бабу Шуру приймають з цікавістю, адже вона – перша переселенка.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"