Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області чоловік зберігав подрібнені коноплі за іконою в хаті — Новости Житомира

У Житомирській області чоловік зберігав подрібнені коноплі за іконою в хаті — Новости Житомира

У Житомирській області чоловік зберігав подрібнені коноплі за іконою в хаті
У жителя Малинського району Житомирської області правоохоронці виявили посіви конопель на городі, сухі на горищі та подрібнені за іконою в хаті.
Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«На присадибній ділянці 50-річного господаря було виявлено посіви конопель, які правоохоронці спололи. За словами чоловіка, він вирощував нарковмісні рослини для власного споживання. На горищі будинку «агроном» облаштував місце, де дбайливо висушував вирощене на городі зілля. Звідти міліція вилучила 150 сухих рослин коноплі. Готову до споживання нарковмісну масу, як виявилося, чоловік зберігав за іконою в одній з кімнат будинку. Поряд правоохоронці знайшли ще один згорток із насінням коноплі. Окрім того, виявили і спеціальний пристрій для вживання наркотиків», – йдеться в повідомленні.
Усе вилучене нині направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, – повідомила прес-служба.
За чинним законодавством чоловіку загрожує штраф, виправні роботи, піврічний арешт, обмеження чи позбавлення волі строком до 3 років.
Як повідомляв , у Житомирській області працівники міліції які росли біля одного із сіл в Андрушівському районі.
Фото прес-служби УМВС України в Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"