Последние новости
Главная / Новости / 14-річному житомирянину Юрію Коханчуку потрібна невідкладна трансплантація серця — Новости Житомира

14-річному житомирянину Юрію Коханчуку потрібна невідкладна трансплантація серця — Новости Житомира

14-річному житомирянину Юрію Коханчуку потрібна невідкладна трансплантація серця
14-річному житомирянину Юрію Коханчуку потрібна невідкладна трансплантація серця Сьогодні, 12:28 У Житомирі родина Коханчуків просить всіх небайдужих людей допомогти врятувати 14-річного сина, якому потрібна термінова трансплантація серця.
Про це розповів батько Юрка Олександр.
«Нажаль, страшна біда прийшла до нашої сім’ї. Ми благаємо допомогти врятувати життя нашого сина, Коханчука Юрія Олександровича, 07.05.2001 року народження, якому терміново потрібна трансплантація серця. 22 вересня лікарями «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії» було встановлено страшний діагноз Юрка – некомпактний міокардит, який не піддається лікуванню, потрібна тільки операція. В Україні такі операції не проводять, тому шанс врятувати життя Юрка ми маємо лише за кордоном. Але така операція дуже дорога, і коштує від 100 000,00 до 140 000.00 доларів США. Така величезна сума є не підйомною для нашої сім’ї, тому звертаємось до всіх з проханням про допомогу. Часу для того, щоб зібрати кошти, нестерпно мало!!! Благаємо всіх про допомогу», – скзав Олександр Коханчук.
Лікарі дають 1-1,5 місяця, щоб встигнути зробити операцію. На сьогоднішній день, Юрчик знаходиться на повній медикаментозній підтримці у відділенні інтенсивної терапії, його стан залишається стабільно важким.
«Просимо всіх, кому небайдуже чуже горе! Допоможіть врятувати життя нашого рідного, життєрадісного хлопчика! Кожна гривня прискорює наш шанс врятувати його! Ми діємо, молимось і віримо, що разом з вами, ми встигнемо подарувати Юрку шанс на нове, здорове, сповнене радістю життя», – просить батько.
Документи, що підтверджують діагноз та вартість операції додаються.
Реквізити для надання допомоги:
Картка Приват Банку 4323 3450 0109 5331 (Коханчук Марина Петрівна)
Тел: Батько 0972516819 Олександр; Мама 0974352660 Марина.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"