Последние новости
Главная / Новости / Сергій Сухомлин: Кожен боєць — Народний герой України, ми маємо шанувати їх — Новости Житомира

Сергій Сухомлин: Кожен боєць — Народний герой України, ми маємо шанувати їх — Новости Житомира

Сергій Сухомлин: Кожен боєць – Народний герой України, ми маємо шанувати їх
Сергій Сухомлин: Кожен боєць – Народний герой України, ми маємо шанувати їх Сьогодні, 12:31 У п’ятницю, 19 вересня, відбулася церемонія нагородження орденом «Народний герой України». За видатні заслуги в обороні незалежності України та волонтерській допомозі Збройним силам, у Житомирі нагороду отримали 18 бійців Збройних Сил і добровольчих батальйонів (двоє з них — посмертно), а також волонтери та організації, які допомагають на передовій.
В Житомирі нагородження провів Валерій Логінов, голова Благодійного Фонду «Бойове братерство» та Голова Громадської Організації «Бойове братерство ветеранів АТО», позивний «Аскольд».
«Особливість нагороди в тому, що ордени виробляються зі срібла, зібраного народом України. Звичайними людьми, які віддають частинку дорогоцінного металу і в першу чергу вкладають свою душу в цей орден, як шана нашим хлопцям: і загиблим, і живим», – зазначив Валерій Логінов.
Серед нагороджених військовослужбовці: Роман Косенко, Валерій Романюк, Чепеленко Олег, позивний “Хакер” (посмертно), Петро Барбух (посмертно) (екіпаж Артема Абрамовича), Ярослав Антонюк (екіпаж Абрамовича), Микола Ніконов, Мамулашвілі Ушангі, Володимир Цибуль, Михайло Волосюк, Анатолій Козел, Олександр Абаєв, Сергій Васьковський, В’ячеслав Ізотов, Богдан Катана, Андрій Марунчак, Євгеній Жуков, Валерій Краснян, Андрій Галущенко. Нагороду також отримали волонтери Марина Комарова, Ярослав Жилкін (Чорний Тюльпан) та волонтерська організація «Save lives together».
Наприкінці церемонії нагородження Валерій Логінов подякував людям, які постійно допомагають військовослужбовцям.
«Хочеться сказати слова вдячності людині, яка допомогла організувати цю церемонію нагородження званням та орденом “Народний герой України” Сухомлину Сергію Івановичу. Не тільки за те, що він допоміг організувати цей захід, але й за активну громадянську позицію. Участь у патріотично-волонтерському русі та системній допомозі учасникам АТО».

Интересное

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин — Новости Житомира

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин Сьогодні, 16:21 У Коростенському районі затримано п’ятьох бурштинокопачів. Поблизу с. Гулянка співробітники Управління СБУ та міліції виявили чотирьох місцевих мешканців та киянина, які працювали вночі. Чоловіки використовували світло ліхтарів та електрогенератор. Для видобутку «сонячного каменю» вони зняли поверхневий шар ґрунту на місці родовища та промивали